Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 255
mm nz dali zaite obache zadtljitelno e v imeto na kucheto da ima bukvata R zashtoto taka si zapomnq imeto .. bukvata trqbva da e ili 3ta ili predposledna .. primerno .. lora .. astra ..  Flutter Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост
# 256
на моето куче р е хем 3 хем пред последна ама туй не е вярно не е задължително!
Виж целия пост
# 257
винаги ме е радвало "Морти" специално за ротвайлер!
супер сладко е!
викаш го и хората очакват да дойде някой пинчер(нещо малко) и в момента в който се зададе рорвайлер всеки остава с увиснало чене!!!
харесва ми защото не е от типа на рошко,топчо и всички тези лигави имена,които със сигурност не отиват на ротвайлер,но въпреки това не е и име което всява респект!
надявам се да ти хареса,въпреки че май не е това което търсиш Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 258
Шрек, Алф, Зевс , Айк ,Танк ,Бъгси ,Шарк ..
За момиче - Мойра ,Бижу (за пинчер Simple Smile  )
Виж целия пост
# 259
Нашето куче се казва Лили Simple Smile
Бийгълче е и много и ходи това име
Виж целия пост
# 260
hora she mi vzimat jenski mops no ne znam kak da q krastq.pls predlojete mi imena...
Виж целия пост
# 261
hora she mi vzimat jenski mops no ne znam kak da q krastq.pls predlojete mi imena...

Дори и да не знаеш руски, имената са написани с кирилица, виж ги, може да си харесаш някое.
Виж целия пост
# 262
Аз имам куче мопс на име Неро и предлагам за мъжко куче-Спарки Франки  Неро  Рори Ради Бари  а за женска може Чара Неда Рада newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 263
Аз имам куче мопс на име Неро и предлагам за мъжко куче-Спарки Франки  Неро  Рори Ради Бари  а за женска може Чара Неда Рада newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Неда и Рада ме застреляха  Joy
Виж целия пост
# 264
Рафа.
Виж целия пост
# 265
Шая Simple Smile
Виж целия пост
# 266
...понеже не намерих тема "Как да си кръстя хамстерите",
пиша тук, с молба да ми помогнете при избора на имена за две женски хамстерчета  Praynig
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 267
 Grinning
Сладурско.
Моите хамстери бяха Ноел, Мини и Дзвера. Ноел става и за момиче. Подариха ми го на Коледа, та за това. Мини и Дзвера си бяха момиченца  Grinning
Виж целия пост
# 268
хайде и на мен продложение за име на хъски и за мъжко и за женско newsm78
Виж целия пост
# 269
хайде и на мен продложение за име на хъски и за мъжко и за женско newsm78

Айс, Хас, Амур, Бас, Найт, Урсан, Тагай, Кинг, Анди, Скай, Нанук, Анор. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия