Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 330
Щом искаш величествено- Агбар- Peace /означава велик/
Виж целия пост
# 331
Като видях отговора ти може би и това име да му дам, тъй като наистина ми харесва #Crazy Joy newsm78.
А името на какъв език е?
Виж целия пост
# 332
Арабски
Виж целия пост
# 333
Пирин и Родопа, хем има Р, хем българко  Mr. Green
Виж целия пост
# 334
Здравейте. след около няма и ден ще си имам вече мъжко родвайлерче. Искам дълго име за да може да се съкращава и да му викам и на галено.
Виж целия пост
# 335
Аз имам ротвайлер. Женски на 3 годинки. Най-важното казва се Роки (Роксана).Има "р". Много ме слуша и си запомни името на 1 месец. За мъжки ротвайлер може Блеки или Макс.. както си решиш. Но за женски Роки е най-подходящо. Късмет с избора!  Mr. Green  Peace  Wink
Виж целия пост
# 336
Не е задължително да съдържа буквата "Р". Може да има буквите "К" "Ч" "Ш" "Я". Аз ти предлагам за момиче Кейтлин (Кейти) Джесика (Джеси) или Сара
а за момче Рекс Арес или Никс  newsm78
Виж целия пост
# 337
Мялко късно се включвам Wink имала съм 7 ротвайлера Адела( Ади) Алис ( Лиси) Аларих (Лари) Атина ( Тина) Аксел, Шърли и Текила  Heart Eyes Бързо и безпроблемно научават имената си Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия