Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 285
Страхотен е, и аз искам, само че английски. Май ще си направя подарък за юбилея, ама да не се заричам.
И аз обожавам английските булдози(така ли се пише в мн.ч.?  Laughing ) Но са много големи и много лигавииии Laughing
Тези са такива меченца, разкошни и с тия уши направо умирам от смях! Joy
Виж целия пост
# 286
здравейте момичета,
аз вече  имам кученце момченце йорки на два месеца и половина. от една седмица е при нас а аз не мога да му измисля име. бях измислила за женско  но за мъжко  ми е много трудно - или не са звучни или ми се струват за големи кучета. моля помагайте

vanass, погледни ТУК, двете леви колонки - Клички кобелей йоркширов, може би ще си харесаш име или пък за идея, може и сам/а да си съчиниш нещо. Peace
Виж целия пост
# 287
Бижу- отворих снимката и го гледах 5 минути тоз сладур. Накрая го кръстих Фин, съкратено от Финиъс.Има едно детско- Финиъс и Фърб,  2 момченца- много умни и много любопитни, все правят разни бели, но накрая всичко е наред. та и този на такова ми прилича- беладжия, но безобиден Laughing
Виж целия пост
# 288
От една седмица сме притежатели на мъжко Джак Ръсел териерче- децата го кръстиха Рони.
Виж целия пост
# 289
ми  например Моли за женско(това е като кучето на рачков) newsm62 и за мъжко например Марти smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 290

Ето такъв ще бъде. Сложете сладко име на този бонбон.



Аз бих го кръстила Вагнер.
Но, все пак за този така по френски изтънчен мосю:
Берлиоз, Жар, Дебюси (!), Равел, Шарпантие (макар, че това би било по-подходящо за Шар-Пей), Сен-Санс, Пуленк, Бартез.

И не смей да го наричаш розов пухчо  Naughty Ще ти се обиди.
Виж целия пост
# 291
Вчера чух мъж да вика кучето си с името Цица  Shocked Joy
Виж целия пост
# 292
Аз ще имам кученце, което е кръстоска между чихуахуа и пинчер. Намислила съм името Рая. Според вас подходящо ли е? И малко отклонение от темата за имената, ако някой знае нещо повече за такива кучета като моето да пише, няма значение какво знаете стига да е полезно.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 293
За такива малки кученца ми звучи добре Савана или Джоджо. newsm78 Но и Рая е хубаво.Моето се казва Зара, но тя сама си го избра, аз предпочитах Савана но уви...
Виж целия пост
# 294
Здравейте ще имам мъжки кокер шпаньол и се чудя как да го кръстя може ли да ми дадете идея за име
Виж целия пост
# 295
Аз имам едно невероятно бебче, на 7 месеца, кръстоска е между пекинез и японски хин, невероятна красавица е и е толкова мила, казва се Рая и наистина е страшно добричка и мила, точно като ангелче от Рая Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 296
Ами,аз не съм мама,но ми е интересно да чета темите!!!Аз скоро ще си взимам пинчер!Ако е мъжки-Лъки или Бъки!Ако е женски-Джеси,Нора,Лола,Сара,Елза,Елиза,Лара,Джиджи,Мери,Елойс!!!Чувала съм,че пинчерите обичали стопаните си,обичали да се извеждат и са по-агресивни само към непознати,и ядат малко!!!!
Виж целия пост
# 297
Вчера чух мъж да вика кучето си с името Цица  Shocked Joy
Joy Joy Тодор беше името, което един дакел се опитваше да прикрие докато го разхождаше  стопанинът му пред НДК. Laughing  Shocked
Виж целия пост
# 298
   Ех,оказа се,че няма да си взимам пинчер!Но са ми уредили ягдтериер.Не че съм ловец,но просто леля ми има познат,които се е сдобил с малки ягдтериерчета и аз се съгласих,защото са едни сладки(малко лудички,но с малко дресировка...),а и аз си търся малка порода.Сега са на 30 дни,но след около 15-20 дни най-вероятно ще си взема моят дял Laughing!
   Сега да преминем към имената.Всъщност не съм измислила още конкретно едно име за всеки пол,но все пак ще споделя тези,които ми харесват!
    Но ми се иска преди да дам предложенията си да коментирам малко вашите!Рая ми звучи като Земя!Елза като Сълза!Хера е като богинята от митологията на Гърция/гръцката митология/!
    Е,сега към моите!За женско-Суза(на галено Сузи),Ашли(на галено Аш),Алекс(не виждам по-галено от това),Роузи(на галено Роуз-Роза на английски),Клара(на галено Клари),Мери(това си е галено),Бета(Бети на галено),Каролина(на галено е Карла) и Джесика(на галено е Джеси)!За мъжко-Рони(няма галено),Лъки(пак няма галено),Арчи(няма галено),Бъки(няма галено) и Ник(галено-не)!!!
Виж целия пост
# 299
http://www.bowwow.com.au/ -тук има ужасно много имена

Много благодаря!!! Този сайт е страхотен!!! Всъщност аз не търся еми за куче, защото аз си имам-Сара...  Heart Eyes моята любов! Прекрасна е! А да... за имената  Grinning емии прекрасни са и аз лично за следващото ми куче вече съм му избрала име- ако е момиче или ще е Дейзи, Моли, Холи, Хана и едно особено но просто си има своя чар - Хоши. Аа мъжките.... най-вероятно Лъки, Ръсти или Шадоу! Просто са прекрасни!  Embarassed Embarassed Embarassed Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия