Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 315
имам мини пинчер мъжки кажете ми подходящи имена

На приятелката ми мъжкия пинчер се казва Шериф.
Виж целия пост
# 316
Не съм чела назад ,дано не се повтаря ,но името на кучето трябва да съдържа буквата Р,за да запомни и обича името си Peace
Виж целия пост
# 317
Напоследък много ми харесва Руфъс, но определено го асоциирам с по-едра порода от мини пинчер Laughing
Иначе, аз имам мини пинчерка, кръстена е Реджина (кралица на италиански), накратко-Рина Grinning
Виж целия пост
# 318
имам мини пинчер мъжки кажете ми подходящи имена

Ромео
Виж целия пост
# 319

имам мини пинчер мъжки кажете ми подходящи имена

Чарли? (като Чарли Чаплин-дребен и чаровен)
Виж целия пост
# 320
Уаа!!!Вече нямам ягдтериер  Cry Но имам каракачанска овчарка-Тара и мини шпиц-Бъки...Много си ги обичамм...Ама Тарито малко големичка, ама е на двора ни, а Бъкито е вътре при мен...Даже и сега си яде следобедната закусчица...
Виж целия пост
# 321
Имам си ново паленце, на няколко месеца, обаче не мога да му измисля име. Исках да не е нещо обикновено, нещо по-модерно, но да не е някакво дълго или грубо.   Laughing Казаха ми, че ако има "р" в името, по-лесно си го запомняло. Сега не стига, че не мога да си харесам име, ами и "р" трябва да има.   Grinning Ако се сетите нещо, предлагайте. Мъжко е и като порасне не става по-голямо от 30-ина сантиметра.  Peace Не го знам каква порода е, донесоха ми го без да знам. Прилича на това, само че е с по-издължена муцунка.
Виж целия пост
# 322
≾_Smile_≿ , Спайки
Виж целия пост
# 323
Подарявам 4-месечно зайче в София. Зайчето е кафяво, клепоухо и много игриво. Подарявам го с клетка, пойлка и купичка за храна.  Напоследък много ми се налага да пътувам и не мога да се грижа за него.
Виж целия пост
# 324
Хора все още сам нов, но скоро ще си зимам средноазиатска овчарка (мъжко)☺ и се чудех как да го кръстя.За сега ми се въртят две-три имена:ПЕРСЕЙ; ЦЕЗАР; ХАДЕС.😅😕Незнам
Виж целия пост
# 325
Хора все още сам нов, но скоро ще си зимам средноазиатска овчарка (мъжко)☺ и се чудех как да го кръстя.За сега ми се въртят две-три имена:ПЕРСЕЙ; ЦЕЗАР; ХАДЕС.😅😕Незнам
Хадес..доста мрачно  Laughing аз имах немска овчарка - Севар..много ми харесват имената на хановете ни..сега имам френски булдог на име Ерин (не намерих подходящ хан за нея  Joy)
Виж целия пост
# 326
Да де ама имам една приятелка която има две хъскита едното хера а другото хадес и ми каза да е на гръцки бог Naughty ама  и аз така си помислих
Виж целия пост
# 327
Това за хански те имена ми харесва, ама гледах и да не е точно име на човек😟 #Crazy.Примерно да го кръстя Ангел и като имам приятел с такова име нещо ще се обърка.А иначе един познат има немска овчарка и се казва Сара.Но незнам за вас, ама тия имена (Рекс, Сара) всеко второ куче има такова име
Виж целия пост
# 328
Хора все още сам нов, но скоро ще си зимам средноазиатска овчарка (мъжко)☺ и се чудех как да го кръстя.

Ами, на средноазиатска овчарка подхожда средноазиатско име.  Laughing
Балхаш, Арал, Алцек, Улан, Сатар, Азамат, Елдар, Алгай, Алдан, Аспар и мн. др.
Виж целия пост
# 329
Хора все още сам нов, но скоро ще си зимам средноазиатска овчарка (мъжко)☺ и се чудех как да го кръстя.

Ами, на средноазиатска овчарка подхожда средноазиатско име.  Laughing
Балхаш, Арал, Алцек, Улан, Сатар, Азамат, Елдар, Алгай, Алдан, Аспар и мн. др.


Да де , но исках и да е величествено за сега си мислех да е Персей, но сега като видях тези имена ........Ще се чуда още #Cussing out Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия