Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 210
За пинчер са подходящи по-галени имена.Едни познати имат мъжки пинчер-казва се Миша! Харесва ми и името Шани и Лео! Като решиш как ще се казват не забравяй да ни се похвалиш
Лео е  прекрасно име.Отива на всякакви кучки Mr. Green
Виж целия пост
# 211
Подкрепям Peace Mr. Green
Виж целия пост
# 212
 Joy
Виж целия пост
# 213
Здравийте! Аз искам да ми дадете идие за име на моето куче то е порода чау чау скоро ще ми го подарят  Wink а аз незнам какво ими да му дам.. Помогнете моля..  Tired
Виж целия пост
# 214
Здравийте! Аз искам да ми дадете идие за име на моето куче то е порода чау чау скоро ще ми го подарят  Wink а аз незнам какво ими да му дам.. Помогнете моля..  Tired
Кристи го Буч.Тови е прикрисно ими за кучи от тази порода:whistle:
Виж целия пост
# 215
Здравийте! Аз искам да ми дадете идие за име на моето куче то е порода чау чау скоро ще ми го подарят  Wink а аз незнам какво ими да му дам.. Помогнете моля..  Tired
Кристи го Буч.Тови е прикрисно ими за кучи от тази порода:whistle:

 hahaha
Виж целия пост
# 216
ako e jensko Roberta.... ako e mujko Valter ....  Wink
Виж целия пост
# 217
em az sega 6te si vzimam jenska nemska ov4arka i mislq da q krustq Ara velikopelno ime e  Simple Smile
Виж целия пост
# 218
Help...Вчера баща ми,ми донесе едно малко мъжко кученце хъски,но мислех,че ще е черно-бяло,и бях измислила да се казва Демон но нали не е черно-бяло (Всъщност не е задължително според мен)... И се отказах от името Демон,а майка ми и баба не са съгласни с нито едно от моите предложения...  Rage Banghead Rage ... На мен много ми харесва Едо .. Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 219
Имаме женски пинчер, казва се Рина( Реджина по паспорт), женски ротвайлер-Хера,  и купища плюшени разни породи на детето с имена Джоко, Уенди, Сенди, Дара, Чара и т.н. Crazy
Виж целия пост
# 220
Help...Вчера баща ми,ми донесе едно малко мъжко кученце хъски,но мислех,че ще е черно-бяло,и бях измислила да се казва Демон но нали не е черно-бяло (Всъщност не е задължително според мен)... И се отказах от името Демон,а майка ми и баба не са съгласни с нито едно от моите предложения...  Rage Banghead Rage ... На мен много ми харесва Едо .. Wink Wink Wink
Кръстете го Шаро Peace
Кво му е на Демон? newsm78...пък и Едо не е лошо Thinking
Виж целия пост
# 221
Уран и Хера..  bowuu
Виж целия пост
# 222
Ако имах куче щях да го кръстя Хитлер !!
Виж целия пост
# 223
Да бе, Уран....и как ще му викашна галено....Ури ли Joy
Виж целия пост
# 224
От 3 дни имам много мило кокерче казва се Моника или просто Мони на галено.

и аз имам кокер от седмица и не мога да измисля име тъози кокер ми е трети предните бяха рони и кори не мисля цхе са лосхи за кокер но на това какво да му измисля идея си нямам  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия