💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 48/

  • 48 004
  • 737
# 60
По принцип доскоро нямах наблюдения върху Гюпсе ( личен и професионален живот), но напоследък и симпатизирам.
Виж целия пост
# 61
По принцип доскоро нямах наблюдения върху Гюпсе ( личен и професионален живот), но напоследък и симпатизирам.

Скоро ще я гледаме и нея в проекта им с Керем и ще можем да се изкажем малко по-компетентно. Grinning
Виж целия пост
# 62


Виж целия пост
# 63
ВиХи, добре дошла при нас! Hug
Я вижте, момичета, този колаж. Толкова много хирургични интервенции, а накрая 1:1…

Пример за обратното няма да пускам тук, че на горките злобарки ще им стане неудобно Joy
Виж целия пост
# 64
Flowers Herb    Дишате ли? Ужасен топлик, бягам на прохлада в планината.
Flowers Blossom Добре дошла в темата ВиХи! Свежо и различно  попълнениие, винаги е за да обнови и разнообази гледните точки. Спазваме дружелюбни, хармонични отношения въпреки различните ракурси в темата. Мрънкаме тихичко и ненатрапливо ...
Така де ... докога да им подсказвам Smile ПАНТАЛОНКИ С БАСТИ!
Flowers Herb
Виж целия пост
# 65
Flowers Herb    Дишате ли? Ужасен топлик, бягам на прохланда в планината.
Flowers Blossom Добре дошла в темата ВиХи! Свежо и различно  попълнениие, винаги е за да обнови и разнообази гледните точки. Спазваме дружелюбни, хармонични отношения въпреки различните ракурси в темата. Мрънкаме тихичко и ненатрапливо ...
Така де ... докога да им подсказвам Smile ПАНТАЛОНКИ С БАСТИ!
Flowers Herb

Привет 😊
Аз от доста време съм гост в темата и съм наблюдавала уважението и зачитането на всяко написано мнение. По тази причина реших да се включа, харесва ми приятелската атмосфера тук. Обожавам ги тези двамата и им се наслаждавам още.
Виж целия пост
# 66
Виж целия пост
# 67
Яси, така и направихме. Изтриха я. Ако може и ти си редактирай коментара и махни цитата, да няма спомен от тези глупости. Joy


Виж целия пост
# 68
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Sparkling Heart

Gift Heart
Виж целия пост
# 69
Здравейте Animal Bee

В туитър е пълно със скрийншотове от 4та серия:



Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 70
Здравейте, 🌞


Хубав ден на всички 😃

Виж целия пост
# 71
Ново от Ханде и Ноктюрно


ВиХи, нали ти е ясно, че жегите не прощават на никого? JoyJoy
Виж целия пост
# 72
Разкошна е 🦋
Виж целия пост
# 73
И една нова/стара
Виж целия пост
# 74
Здравейте! Flowers Hibiscus





Хубав ден! Nature Sunny
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия