Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 65

  • 94 453
  • 719
# 165
Държа ви под око, макар да не качвам снимки.
 Спетзофаят на labrex. Тя ми липсва  много !
 

И топли оризови питки с малко патладжан чета. Реших, че е малко по- хладно днес и лакомията взе превес над мързела
 Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 166
Принцеси с масло и кашкавал, скара и салати, Цезар, картофи със сирене



Виж целия пост
# 167
Салата с овче сирене и орехово песто
Виж целия пост
# 168
Малко по -прохладно е и от сутринта за закуска Палачинки с газирана вода.
Ами, получиха се ...

Пъстърва в плик с варени картофи

Пълнени чушки с извара и кашкавал


Пица с блат от тиквички

Хубави почивни дни!:sunflower:
Виж целия пост
# 169
Поздрав към всички, които са имали празник!
Да, прохладно утро бе днес, та и аз на котлона:
Виж целия пост
# 170
Честити да са всички имали поводи за празнуване! Здраве, късмет и вкусни почерпки!

Яйца(поширани в микровълновата) по панагюрски.
Благодаря на включилите се в съседната тема Kissing Heart
Виж целия пост
# 171
Ани, честита рожденичка - да е жива и здрава майка ти! Hug

И кучо на Мама Яси да е здравичък!

При нас селска идилия
На обяд пълнени чушки с извара и сирене


Всички снимки са преди да се нападне менюто Stuck Out Tongue Winking Eye

За тази вечер направихме салати


Печени чушки с чесън


Гриловани тиквички подправени с оцет и копър


А, това се случва в момента - alive Grinning


Ракията и виното се изстудяват!

Хубава вечер на всички!
Виж целия пост
# 172
Хрупкави банички за закуска
https://www.instagram.com/reel/Cr-fMLgBtji/?igsh=ZWgzanRqZ25mNTI1
Виж целия пост
# 173
При нас не е много хладно, но също сме си на вилата, така че питателна закуска преди плажа
Баница с кисело мляко
Виж целия пост
# 174
Принцеси с масло, домат и кашкавал, омлет и Цезар


Виж целия пост
# 175
Привет! Върнахме се от дълга почивка и набързо нещо просто, но вкусно.
Виж целия пост
# 176
За вечеря направих "баница от сух хляб"

Хареса се...

Спокойна вечер и успешна нова седмица!
Виж целия пост
# 177






Интересни чушки.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 178
Момичета благодаря ви. Добре че е момчето, че сами с дядо сме за никъде Smile
Бъркана баница от тавата.

В петък "открих топлата вода". Чушките ни са все още слаби
не знам как бих ги изпекла, но пък във фрайъра станаха един път Hands Plus1


И пълнените станаха много хубави/на снимката обаче не си личи Thinking/

Снощи правих пак, за радост на едната внучка. Голямата сурови ги яде, печени, пълнени - не, та и патладжан пържих.
Два поредни дни ядем и варена царевица. Ще ни втръсни, но като имаме...

И чубрицата прибрах.
Виж целия пост
# 179


Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия