Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 65

  • 94 457
  • 719
# 285
Министерските кюфтета по Мики, при мен с пуешки гърди и гарнитура прясно зеле.

и с тиквички.

Ливански сармички с кайма и карфиолен ориз.

Мръвки с печени зеленчуци.

Свинско бон филе.

Зарган и скаридки.



Чушки с яйца, сирене и извара.

Бондюел смес, ущипци и течна сметана на фурна.

Пак кето мъфини с кокосово и бадемово брашно, с боровинки и шоколад.
Виж целия пост
# 286
Честито на всички, които са имали празник!
И Kissing Heart за малкото ангелче!
  И на мен (все още) не ми се готви, жега си е...
Топли сандвичи и таратор, ама с моркови:

 Нещо като солен кекс с овес, к. мл.,прясно зеле, яйце, семена...:



  Поздрав!
Виж целия пост
# 287




Скордаля сос.
Виж целия пост
# 288
Виж целия пост
# 289
Честито на всички празнуващи,  най- вече на малките съкровища Heart
Постни чушки с ориз, яйца и салата. Приятен уикенд Hug
Виж целия пост
# 290
Виж целия пост
# 291
Благодаря, момичета, за прекрасните пожелания! Heart Flowers Sunflower

Кюфтета на фурна с доматен сос.
За първи път ги готвя така, бързо станаха..

 Супа топчета


Лека и спорна седмица!
Виж целия пост
# 292
Честито на празнуващите!
 Показвам безмесните си кулинарни творби Simple Smile от тези дни. пълнени чушки със сирене https://pep-4o.blogspot.com/2019/06/blog-post_10.html

миш маш със сурови чушки https://pep-4o.blogspot.com/2010/10/blog-post_04.html

любима баничка на тиган https://pep-4o.blogspot.com/2020/02/blog-post_25.html 

 Заешка супа

Хубави нова седмица да ви е!
Виж целия пост
# 293
Отдавна не съм се включвала, нямам много възможност и време.
Днес много ми се получи и нямаше как да не си покажа вечерята и да се похваля.
Някъде из социалните мрежи ми излезе рецепта за панирани тиквички с корнфлейкс пържени, аз обаче ги харесвам на фурна. В чопъра сложих настърган пармезан и станаха божествени. Към тях моят любим катък и свежи гоцеделчевски корнишони.
Виж целия пост
# 294
Лято е... чушки, патладжан, домати, грозде... все домашни:




- "лятната манджа"/"пренесена" от мен на времето/ само от домати и печени чушки


И малка диня от двора на дъщерята.
Виж целия пост
# 295
Нудъли с пиле и гъби шийтаке



Гьоза

Виж целия пост
# 296
Хачапури за вечеря

Виж целия пост
# 297
Закуски:
- сандвич с кашкавал в парти грила.

Пърленките на ММ - готово тесто от фурната.

Мусака, преди киселото мляко...

И от питането за соса за чушки, стана това:
Виж целия пост
# 298
Не мога да не се похваля с първата лютеница в живота ми Bowtie с много вкусни домати и патладжан, подарък от приятелка, и купешки чушки и моркови.
Виж целия пост
# 299
Мекици с любезното съдействие на свеки и "пържени" филийки на фурна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия