Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - тема 92

  • 23 951
  • 739
# 330
Странна е ситуацията, но и от мен имате стиснати палци, дано новините са хубави!
Виж целия пост
# 331
Странна е ситуацията, но и от мен имате стиснати палци, дано новините са хубави!
Утре като получа резултата ще пиша пак, да дам все пак малко светлина на ситуацията. Благодаря ви за милите думи!🌺
Виж целия пост
# 332
#Виктория Какво стана ? Дано резултата е +🍀
Виж целия пост
# 333
#Виктория Какво стана ? Дано резултата е +🍀
Сутринта направих изследванията и утре ми каза, че ще излязат онлайн:/ пак чакане
Виж целия пост
# 334
Чхг по принцип излиза в същия ден. В коя лаборатория ги пускахте?
Виж целия пост
# 335
Чхг по принцип излиза в същия ден. В коя лаборатория ги пускахте?
Това тръгвах да пиша. В 9:00 пусках и след обяд казаха да си проверя.
Виж целия пост
# 336
Чхг по принцип излиза в същия ден. В коя лаборатория ги пускахте?

Ами така ми казаха лаборантките иначе и аз знаех, че излизат същия ден, но след обед. В цибалаб ги правих
Виж целия пост
# 337
#Виктория Дано резултата е + 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 338
Здравейте, имам няколко чудения. Последна М ми е на 20.06. Имах късна ову доказана с тест на 15.07. По календар заради късната ову трябваше да ми дойде на 29.07. На 03.08 направих два теста и двата бяха положителни с ярки черти. Днес правих тест на ехограф и се вижда само гестационен сак без ембрион с диаметър 8.9 мм. АГ каза на консултация след 2 седмици да се види дали има ембрион. По календар се водя около 6-та седмица, но реално е по-рано и сега въпроса ми е трябва ли да се притеснявам, че няма ембрион все още или просто е рано?
Виж целия пост
# 339
Aко овулацията наистина е била по-късно, вървят по план нещата. Пресметнете с онлайн калкулатор седмицата с "conception date" спрямо овулацията и ще ви даде друга седмица. Звучи ок всичко за момента, ще стане по-сигурно на следващия преглед.
Виж целия пост
# 340
При по-късна овулация е възможно още да не се вижда ембрионче и всичко да си е наред (🤞). При мен в 6г.с. се видя, но на базата на дооста ранна овулация - на около 8 ден от цикъла. Две седмици по-рано също бях на преглед, няколко дни след закъснение, имах положителни и уринарни, и кръвни с нарастващо ЧХГ, но бях болна и исках консултация какво мога да приемам, та все пак реши да ме погледне на ехографа, знаейки че е рано за сак/ембрион и т.н, но да провери за задържан фоликул/киста - не се виждаше дори сакче, а само удебелена лигавица, това на 20 ден след доказана овулация. Вече две седмици по-късно си имаше всичко.
Виж целия пост
# 341
Здравейте! Излязоха резултатите. Биохимична…но пък прогестерона ми се е върнал в норма и ще продължим с опитите, дано скоро имаме истински успех. Много благодаря на всички за стисканите палц и подкрепата!🌺
Чхг беше 0.200
Прогестерона на 5.110
За който се интересува все пак
Виж целия пост
# 342
Виктория,според направените изследвания, нивото на ЧХГ е в отрицателния диапазон, прогестеронът сам по себе си също не доказва бременност.  Данните не показват наличие на бременност, включително и биохимична, в момента на изследването.
Виж целия пост
# 343
Здравейте и от мен. От днес с положителен тест.  Календара ми изчисли 4та седмица. Утре ще си пусна кръвни изследвания. Притеснява ме възрастта ми. Препоръчаха ми д-р. Николай Ковачев в Репробио мед. Някакви съвети търся,  още съм в шок.
Виж целия пост
# 344
Виктория,според направените изследвания, нивото на ЧХГ е в отрицателния диапазон, прогестеронът сам по себе си също не доказва бременност.  Данните не показват наличие на бременност, включително и биохимична, в момента на изследването.
Извинявам се, не съм се изразила правилно. Не считам по стойностите, че е имало биохимична, те са отрицателни. Просто най-вероятно е имало такава, дошъл си ми е цикъла и съм имала някакъв остатъчен хормон, за това тестовете са отчели позитивно и след 2 дни вече няма нищо. То е просто най-вероятното за случая, но не е гарантирано, разбира се. За прогестерона имах предвид, че е точно в норма за в момента около овулация. Съжалявам ако съм ви объркала, хич ме няма в обясненията. 😊
Можете ли да ми препоръчате активна тема, в която да питам въпроси спрямо опитите за забременяване, защото ми е трудно да открия активна тема?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия