Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - тема 92

  • 23 943
  • 739
# 405
По принцип парацетамол може от време на време, но на мен лично той никога не ми е помагал
Виж целия пост
# 406
Flower да не сте се объркала? Преди време са ми изписвали Микомор и Флажил,но ги поставях по различно време.
Виж целия пост
# 407
Мне, два пъти питах. Той като комуникацията е по Вайбър получавам кратък отговор след 6 часа примерно.
Ще питам пак, странна работа.
Flower да не сте се объркала? Преди време са ми изписвали Микомор и Флажил,но ги поставях по различно време.
Виж целия пост
# 408
Здравейте ,дали има някоя от вас, която е с висок риск от прееклампсия и приема акард 150мг.?Ако може да сподели мнение и това как се чувства от приема му.
Виж целия пост
# 409
Здравейте ,дали има някоя от вас, която е с висок риск от прееклампсия и приема акард 150мг.?Ако може да сподели мнение и това как се чувства от приема му.

Здравейте , аз приемам , не съм имала странични ефекти или да съм усетила нещо след започването му . Пия го вечер ако има значение .
Виж целия пост
# 410
По принцип парацетамол може от време на време, но на мен лично той никога не ми е помагал
Благодаря, никога не съм пила за главоболие. Ибупрофен не става, така ли?
Виж целия пост
# 411
По принцип парацетамол може от време на време, но на мен лично той никога не ми е помагал
Благодаря, никога не съм пила за главоболие. Ибупрофен не става, така ли?
Не става. Само парацетамол.
Виж целия пост
# 412
Здравейте ,дали има някоя от вас, която е с висок риск от прееклампсия и приема акард 150мг.?Ако може да сподели мнение и това как се чувства от приема му.

Здравейте , аз приемам , не съм имала странични ефекти или да съм усетила нещо след започването му . Пия го вечер ако има значение .

Да на мен също ми го изписаха вечер да го пия ,на някак си от 3 дни не мога да събера смелост да го започна,все си мисля, че може да навреди с нещо ...
Виж целия пост
# 413
Здравейте ,дали има някоя от вас, която е с висок риск от прееклампсия и приема акард 150мг.?Ако може да сподели мнение и това как се чувства от приема му.

Здравейте , аз приемам , не съм имала странични ефекти или да съм усетила нещо след започването му . Пия го вечер ако има значение .

Да на мен също ми го изписаха вечер да го пия ,на някак си от 3 дни не мога да събера смелост да го започна,все си мисля, че може да навреди с нещо ...
Прееклампсията може да навреди много повече.
Виж целия пост
# 414
Здравейте ,дали има някоя от вас, която е с висок риск от прееклампсия и приема акард 150мг.?Ако може да сподели мнение и това как се чувства от приема му.

Здравейте , аз приемам , не съм имала странични ефекти или да съм усетила нещо след започването му . Пия го вечер ако има значение .

Да на мен също ми го изписаха вечер да го пия ,на някак си от 3 дни не мога да събера смелост да го започна,все си мисля, че може да навреди с нещо ...
Прееклампсията може да навреди много повече.
Разбирам го и това ,просто явно нещо психиката ми се разклати, след резултатите ..Благодаря за съвета и мнението от ❤️
Виж целия пост
# 415
Здравейте ,дали има някоя от вас, която е с висок риск от прееклампсия и приема акард 150мг.?Ако може да сподели мнение и това как се чувства от приема му.
Аз започнах да го пия поради същата причина  - висок риск от прееклампсия, изчислен при първата фетална морфология - от тогава започнах да го пия 12 г.с.
Нямам никакви странични симптоми, приемам по 1 таблетка вечер по лекарско предписание. При втората фетална морфология резултатите ми са значително по-добри, кръвотокът на маточните артерии се е подобрил и рискът е преизчислен наново и е осезаемо по-нисък. В момента съм 25 г.с.
Виж целия пост
# 416
Като казахте прееклампсия, моя приятелка ми се оплака, че има такъв риск и са й забранили да лети със самолет.
Ако нямам такъв проблем до кой месец мога да летя?
Виж целия пост
# 417
Здравейте ,дали има някоя от вас, която е с висок риск от прееклампсия и приема акард 150мг.?Ако може да сподели мнение и това как се чувства от приема му.
Аз започнах да го пия поради същата причина  - висок риск от прееклампсия, изчислен при първата фетална морфология - от тогава започнах да го пия 12 г.с.
Нямам никакви странични симптоми, приемам по 1 таблетка вечер по лекарско предписание. При втората фетална морфология резултатите ми са значително по-добри, кръвотокът на маточните артерии се е подобрил и рискът е преизчислен наново и е осезаемо по-нисък. В момента съм 25 г.с.
Благодаря много ,че споделихте, ще се чувствам много по-спокойна при приема му ,който ще е от тази вечер ❤️
Виж целия пост
# 418
Любка, с първата бременност пих, очаквам и с тази да ми изпишат, понеже вече съм по-стара. 😂 Въобще не се притеснявайте, прееклампсията и еклампсията са нещо страшно и единственият лек е раждането, не си рискувайте здравето и това на десето. За справка, родих ден след термин без индукция здраво бебе и нямах кръвозагуба - обикновено жените от това ги е страх.
За летенето със самолет - прочетете на сайта на конкретната авиолиния най-добре.
Виж целия пост
# 419
Здравейте ,дали има някоя от вас, която е с висок риск от прееклампсия и приема акард 150мг.?Ако може да сподели мнение и това как се чувства от приема му.
Аз бях с риск 1:80 и пиех Аспирин 100 обаче ,понеже бях и на Фраксипарин и лекарите ги беше страх да не ме преразредят.
Не съм усетила някаква разлика след приема му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия