Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е времето при вас?
Какво е мнението за климата в България?
Какво е мнението за молитвите от джамии?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е времето при вас?
-
Какво е мнението за климата в България?
Участниците споделят, че климатът в България може да бъде различен от този, с който са свикнали. Някои от тях казват, че в България е по-топло, но влажно, което може да бъде тежко за тези, които са свикнали с по-сух климат. Други споделят, че в България има висока влажност през лятото до 90% при 45 градуса температура, което представлява предизвикателство.
-
Какво е мнението за молитвите от джамии?
Участниците имат различни мнения относно молитвите от джамии. Някои смятат, че те не им пречат и че свикването с тях е въпрос на нагласа. Други споделят, че в началото са били раздразнени, но постепенно са свикнали с тях. Като цяло обаче мнението е, че приспособяването към нови обичаи и среда изисква време.
-
Какво е мнението за песента "Вода" на Евровизия?
-
Какви са темите, обсъждани в публикациите?
за братчето ми - че е старо ергенче --- той се дърпа амааа
Ох , дано да се престраши и пресрамува , че момичето много свястно и добро - направо супер . Но ако не друго , бой май ще хапна , заради интригата , дето я забърках , ама нали за добро
И аз знам, че е по-хигиенично, че сред жените им процентът на заболеваемост от рак на шийката на матката е по-нисък в пъти( освен ако не кръшкат, де
, посвети ни в интригата де и после в развитието й.
.
. Успех за диетката този път, не че много ти трябва. И аз искам да започна нещо по-сериозно, но не съм решила още..
. И така ми е изгорял гърба, няма да ви разправям. Ноя ме предупреди, но аз слушам ли
/дебела глава
/свате, не ме обвинявай, че само се оправдавам 
А Ади ти е голям сладур, какъвто е русичък и беличък сигурно много му се радват местните.
, това е един от най-добрите спортове, само дето аз съм скарана с него