те и те се побъркаха покрай нас ..
Сивото поле казва много...
Естествено, че се отнасяме с уважение! Със същото, каквото и те към нас...
Терасютикс изгубиха моето, ако влизаш в кутия търсиш да се рекламираш. Голяма реклама направиха.
те и те се побъркаха покрай нас ..
те и те се побъркаха покрай нас ..
Аз пък мога да го обърна много позитивно…достойно е за уважение, че нито БгБокс са накарали Терасютикс да си сменят срока на годност, нито Терасютикс на своя глава са го предприели. По-добре ли щеше да бъде , ако го бяха направили? 






А вече отворената козметика е многократно по-проблемна от неотворена, която си отлежава след срока на годност.
Когато наистина не е в ред, няма как да го пропуснеш. Разслояване, променен мирис, цвят... Активните съставки не изветряват току-така, формулата не става просто така "нестабилна" без никакъв външен признак. личи си от километри.
(наблягам на 1 л., мн.ч.) В локалното Спиди, от което току-що си взех 2-те кутии БГ Бокс, от 10 кутийки 8 са заети с Belle Box...
Парите говорят - докато говорим едно, но парите ни продължават да подкрепят неща, хора, идеи, бизнеси, с които уж на приказки не сме ок, те няма да спрат. На когото му стиска, си застава зад думите и с действията, и да - това понякога носи негативи - например, поръчка на крем за 80 лв за 80, а не за 40.
Не симпатизирам на основателите на БгБокс и никога не съм поръчвала преди, но видях за кутията тук и реших, че е добър момент да си взема Терасютикс. Използвала съм нощния им крем преди, закупен от сайта им, много го харесвам. За срока на годност разбирам отново от темата.
Препоръчани теми