📦Абонаментни кутии в България - Тема 3️⃣3️⃣

  • 53 516
  • 734
# 540
Да, интересен подбор, благодаря за споделената снимка!
Виж целия пост
# 541
И двете кутии и на Бел и на Кибрит ми харесват. Имат интересни продукти.😊
Виж целия пост
# 542
Поръчах Кибрит за подарък за октомври, отварям и пише септемврийско слънце....Сега се  чудя какво да я правя тази кутия?
Виж целия пост
# 543
Аз подарявам козметиката, само опакована в кутии на You are worth it.
Виж целия пост
# 544
Аз подарявам козметиката, само опакована в кутии на You are worth it.
И аз, винаги. Идеални са за подарък☺.
Виж целия пост
# 545
И аз правя сетчета за подаръци в кутиите на You are worth it с продукти ,които залежават .Страхотни са ,без надписи ,месеци и ала бала .Държа си и бельо в тях.
Виж целия пост
# 546
Септемврийската кутия на Даян Шаер. Знаете, че аз съм по този тип кутии. 😄
Скрит текст:
Виж целия пост
# 547
Да, и аз ги ползвам за бельо. Имам едни розови от миналата година и много си ги харесвам и ползвам.
Виж целия пост
# 548
Кибрит качиха кутията за Октомври:
Виж целия пост
# 549
Кибрит качиха кутията за Октомври:

Интересно е, но този симбиосис така ме отблъсква, че ..
Виж целия пост
# 550
Аз също не му се радвам на Symbiosis. Не съм поръчвала Кибрит тази година и заради новия бранд се замислих, защото имат хубави, изчистени формули, но... Не ми се занимава с продажби по групите, а от познатите ми никой не го иска, така че продължавам да се чудя.
Виж целия пост
# 551
Интересно на кой тогава са "любими"? Аз съм пас засега... От grums не знам кое трябва да предложат, че да ме изкушат, но да видим.
Виж целия пост
# 552
Някой получи ли БГ бокс?
Виж целия пост
# 553
Някой получи ли БГ бокс?

Съдържа
Маска за лице на Victoria beauty
Регенериращ крем с мимоза на Biobaza
Четка за коса
Околоочен крем V for Verde
Лифтинг серум Omexya
Виж целия пост
# 554
Много м харесва кутията на Бгбокс, после като взимам детето от градина ще мина да си я взема. Всичко ще ми влезе в употреба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия