Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍2🤍🧿

  • 30 919
  • 739
# 555
И аз съм в шок, шок, шок! 🙄
 Ама каквото, такова! Никой не ме пита какво искам.Но сега ще излезе, че всичко е било ПР и нашите по нищо не се различават от другите! Много ме е яд, много! 😢

И мен за това най-много ме е яд...Ще омаловажат това, което беше между тях и ще го изкарат ПР 🤕🤷‍♀️...  А съм сигурна, че имаше голяма любов между тях ❤️...
Времето ще покаже.
Виж целия пост
# 556
Хаосът е голям както всяко лято от както следя  Мерт го отнася винаги най много Сега пое и най- големия удар Афра можеше да сложи края по рано, но се обясняваше в Бодрум и по списанията Мерт пък кога го намери това гадже  , онлайн лове ли  😀  В Лондон се размотаваше сам с Хира
Всички са мн емоционални , но те си гледат работата и ПР Мерт не е откачен да не знае , че го снимат Явно това се иска в момента Започва нов сериял и както казах за Афра същото се отнася и за Мерт Това платформите,  продукциите са машини за пари Взаимодействието и печалбата са важни в този бизнес Актьрите са част от голямата машина Те трябва да се налижат на пазара с професионалните си качества  За мен вс е стратегия и няма случайни неща Мерт даде цяло състояние за тенис и  да не гледа на живо още , да върне да пие айрян по шубраците 😂 с някаква измита чиния 😀
И най ми беше странното как празнуваха РД на Мерт Майката на Афра я снима тогава и хоп след 2 дни любовта се изпари за минути
Както и да е Да са живи и здрави и ние с тях Ще гледаме още сеири , няма как 😀
Виж целия пост
# 557
Голяма "драма" с гаджето на Мерт.Ами като дойде "сляпата неделя" не пита.Според мен,тези снимки ни показват не,че не са влюбени,а се държат много внимателно за да не навлизат "странични елементи" в личното им пространство.Само си представете като бъде "разконспирирано" кое е момичето.Направо ще го смажат психически.Мен ме е яд само за едно.Че сега оня Принтер и розовокосия му приятел ще ликуват.Дали няма да плащат да се "изливат помии" и върху Мерт,и върху Афра.На новото момиче на Мерт не искам и да си помисля какво ще му се изсипе на главата,чиято единствена вина е,че се е влюбила.Дано да е силна психически и не се пречупи.Мерт не го мисля.Той вече е претръпнал.Аз винаги ще си ги харесвам и двамата и ще си ги гледам в новите им проекти.Ще се надявам,че все пак ще се снимат някога отново заедно,защото заедно в живота или не,химията между двамата е взривоопасна.
Виж целия пост
# 558
Жалко,ако се окажат Афра и Мерт като всички други. Борба за слава и известност. Не ми приличат на такива хора. Затова ги харесах - различни са. Нова,свежа кръв. Обаче това е рискът на професията им, която са избрали. Трябва да поддържат известонстта и интереса към себе си. А те току що станаха известни и трябва да се възползват на макс.
Не виждам проблем да бяха казали само колеги сме, продължаваме си по пътя. Сериалът Рибарче свърши и нямаше вече рейтинг.
Но пък от друга страна е крайно време да се разбере каква е истината, за да може всички да си отдъхнем. Както ние Афрам така и солотата. Все пак всички сме заблудени и подведени до момента под някаква форма. А и това са фенските маси, които издигнаха Афрам. Нищо реално не ни дължат,но поне да се опровергаят лъжите. Да си започнат начисто и Афрам и ние.
Виж целия пост
# 559
Някой бе писал тук или в другата тема, че за да изиграйт добре роля, актьорите ги оставят да прекарат време заедно (не мога да цитирам). Сега Мерт ли ще свиква или с Афи свикваха?
Виж целия пост
# 560
Диче, и за мен имаше голяма любов, и ми е интересно как така рязко се изпари? 😭
Много ми е скапано! 😭
Виж целия пост
# 561
🥰 Извинявайте ,повторих се
На 1000 км от БГ съм и малко моб данни се преплитат
Ама как да изтърва този голям проблем 😂
Виж целия пост
# 562
Диче, и за мен имаше голяма любов, и ми е интересно как така рязко се изпари? 😭
Много ми е скапано! 😭
Недейте така, дайте си време.  Красианна много хубаво го обясни. Колко пъти се връзваме на едно и също. За мен нищо не се е случило, промяна няма в отношенията на Афрам, има само управление на масите / феновете/.
Виж целия пост
# 563
някои съвсем изтрещяха - виждат в тая ситуация сигнали, че ще има 4 сезон на Рибарчето

помните ли как Ферит носи Сейран, искам да грабнем Мерт така на рамо и да го върнем на Афи
Виж целия пост
# 564
Толкова исках да я гледам тази любов. Толкова вярвам в нея. Ах Афрам,ах,защо Sad
Факт е обаче, че и двамата много си повлияха взаимно. Положително се промениха.
Ще изчакам и клипа утре. Все пак надеждата умира последна Simple Smile
Само дано не ни довършат финално утре
Няма да се отказваме,все пак сме отбор делулу
Виж целия пост
# 565
Тея, Краси, и аз чета на едно място, че всичко е нагласено и се случва със знанието на Мерт и Афра, като целта е да не бъдат свързвани заради новите им проекти. На мен лично това не ми допада, защото не искам да приема, че са като част от останалите актьори и биха използвали подобни похвати и стратегии.😔
Виж целия пост
# 566
Не се наемам да твърдя каквото и да било, но индустрията с филмите и сериалите е огромна машина за печатане на пари, а тези двамата са само гайки в нея. Опитват се, доколкото могат, да са самостоятелни, но не могат да не се съобразяват с някои неща. Не ги съдете много строго, това ми е мисълта. И за мен това е най-най омразното - да се правиш на това, което не си, но не съм на тяхно място, не съм в този сектор. В моя сектор личният живот си е личен, достояние е на тези, на които съм избрала да го покажа, не се управлява от външни фактори.
Виж целия пост
# 567
утре споменават, че ще има и репортаж, как се знае това след като уж тайно снимат Мерт, уж случайно е хванат, а репортажа е плануван, май наистина е нагласено
Виж целия пост
# 568
Момичета,от мен лека нощ 🌃
Както казват, утрото е по мъдро от вечерта

Виж целия пост
# 569
Лилиа не съм казала , че са заедно сегаКазах , че нищо не е толкова просто, когато са заложени много пари за продуцентски компании и платформи А и Афра и Мерт така или иначе участваха в стратегиите на Шнура 3 сезона
Кое не беше вярно
ЧРД на Афра в 2023 г ли , летата ли или 3 сезон ПР Участваха си мн усърдно , но вс беше достоверно ,защото за мен имаха и връзка тогава Мен не ме бърка ,че правеха ПР на сериала , защото го правеха и за собствените си кариери Както се вижда целта оправдава средствата
Тези високи хонорари не идват от нищото
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия