Седмокласна изпитна 30.06-6.07 Нека резултатите да са на късмет и всеки първо желание да е приет!

  • 77 615
  • 1 464
# 1 425
Аз не знам някъде по света да има такова класиране, обаче си го визуализирах и... егати ужаса! Значи, пускаш заявление, виждаш се класиран в най-желаната паралелка и три деня трепериш денонощно дали няма да изпаднеш от нея всеки миг. Scream
Скрит текст:
Всъщност има, но  не е инфарктно, понеже е  в обратна посока и най-вече класирането е в даден срок, не в определен ден само.. Става дума за прием медицина/стоматология/фармация  в Германия. Получаваш оферта за  МФ  Х, но ти не искаш там и следиш в реално време колко хора са пред теб за по-желаните опции У и Z. Няма как да  те  измести някой от мястото ти с офертата, понеже придвижването напред става, когато някой приеме дадена  оферта. Тогава  другите изпратени му се освобождават за следващи кандидати..А ти през цялото време имаш поглед колко хора са пред теб за исканите  от теб места. Някой път движението е бързо и цифрите рязко намаляват, друг  път се позадържат, понеже хората изчакват, но просто в реално време (даже нощем)  имаш инфо докъде си го докарал. Разбира се, това е напълно НЕПРИЛОЖИМО за прием в средни училища, просто споделих за протокола , че все пак съществува такава система реално и е доста информативна.
Съвсем сте се бъгнали, дами Simple Smile И да има агф  с оценки, а не съм чувала да има,  той поне  ще е поправим (дори и да повлича след себе си поредица от неверни класирания)
Виж целия пост
# 1 426
А случвало ли се е на някой да му нанесат грешни оценки от дипломата в системата? И ако теоретично се случи на някой Марко Тотев, кой е отговорният, на когото трябва да му се извие врата, избодат очите, отсече главата и да се побие на кол публично пред МОН?

Първо на министъра, после и на останалите  от екипа му ... HugJoyStuck Out Tongue Winking Eye

Аз мисля, че кметът е виновен! Smile

Кво пиете бе хора?! Що за тревоги ви обвзеха?!

Не е кметът и основателни са тревогите - никога не знаеш какво ще направят руските хакери и Путин. Не, не, всъщност англичаните, дето купиха Школо и сега може да разклатят националната сигурност Simple Smile
Споко, хора, всичко ще е ОК.
Виж целия пост
# 1 427
Е, не е като никога да не са допускали грешки в системата. Joy
Виж целия пост
# 1 428
Пише че РУО проследявал процеса на качване на оценките..каквото и да значи това....тази проверка.
Виж целия пост
# 1 429
Е, не е като никога да не са допускали гешки в системата. Joy
Ти пък сега, що ги стряскаш... Хем е небивала жега, хем някои и не пият, та са сигурно на макс обезводнени... Само  стрес им трябва в добавка, та все ще ни извинят за някоя бяла лъжа-успокоение, изречена  с добро намерение Simple Smile
Виж целия пост
# 1 430
Пише че РУО проследявал процеса на качване на оценките..каквото и да значи това....тази проверка.
Класният ни напомня от време на време, че като се запишат децата иска обратна връзка, защото от РУО му искали информацията. И си викам аз що за тъпотия... Всичко налично е при тях.
Дете А Б В, е било в училище X  и се записва в училище Y.
Виж целия пост
# 1 431
Пише че РУО проследявал процеса на качване на оценките..каквото и да значи това....тази проверка.
Немигащото око на РУО. Успокоих се, няма как да стане грешка.
Виж целия пост
# 1 432
Пише че РУО проследявал процеса на качване на оценките..каквото и да значи това....тази проверка.
Немигащото око на РУО. Успокоих се, няма как да стане грешка.
Особено ако е на синеоката дама...Wink
Виж целия пост
# 1 433
Е, не е като никога да не са допускали гешки в системата. Joy
Ти пък сега, що ги стряскаш... Хем е небивала жега, хем някои и не пият, та са сигурно на макс обезводнени...

Аз съм на климатик. Но като ходихме в РУО да видим работите -климатиците бяха НЕвключени.
Та да..права си...обезводнени са там. Има риск да объркат раЛтите...мисля аз.
Виж целия пост
# 1 434
Пише че РУО проследявал процеса на качване на оценките..каквото и да значи това....тази проверка.
Немигащото око на РУО. Успокоих се, няма как да стане грешка.
Особено ако е на синеоката дама...Wink
Те нейните са стъклени....
Виж целия пост
# 1 435
Относно ученето в професионална или профил от гледна точка на университет в чужбина и реализацията на децата в бъдеще. Едно проучване (в момента не мога да го цитирам) показва, че се очаква поколението зет и алфа не само да работят гъвкаво (от вкъщи-планина,море), но и понеже са любопитни и пътуващи хора, вероятно ще сменят и професията си около 3-4 пъти в живота си спрямо това, което ги вълнува в момента.
Например аз до 37 работех едно и след това смених друго като за улегнали хора с деца. За целта както вече си работех, записах да уча допълнително "вишо" 1г, което междувременно ми се видя не точно каквото трябва и веднага изкарах 1г още едно Simple Smile което започнах да работя също докато учех. Доста майки сменят професията след майчинството и в момента, така че напълно си представям децата да си сменят професиите повече от нас сега. С две думи тепърва ще има да учат допълнително спрямо ситуацията. Нищо не е завинаги. Работя с млади хора и гимназисти и моите лични наблюдения са също, че повчето са гъвкави, активни и не биха се ангажирали цял живот в една професия. При тях всичко е бързо, на настроения, изживява се и се минава към следващото преживяване.
Записвайте си спокойно професионални паралелки, пък децата ще се справят след това спрямо ситуацията. Така си мисля.
Виж целия пост
# 1 436
Аз не знам някъде по света да има такова класиране, обаче си го визуализирах и... егати ужаса! Значи, пускаш заявление, виждаш се класиран в най-желаната паралелка и три деня трепериш денонощно дали няма да изпаднеш от нея всеки миг. Scream
Скрит текст:
Всъщност има, но  не е инфарктно, понеже е  в обратна посока и най-вече класирането е в даден срок, не в определен ден само.. Става дума за прием медицина/стоматология/фармация  в Германия. Получаваш оферта за  МФ  Х, но ти не искаш там и следиш в реално време колко хора са пред теб за по-желаните опции У и Z. Няма как да  те  измести някой от мястото ти с офертата, понеже придвижването напред става, когато някой приеме дадена  оферта. Тогава  другите изпратени му се освобождават за следващи кандидати..А ти през цялото време имаш поглед колко хора са пред теб за исканите  от теб места. Някой път движението е бързо и цифрите рязко намаляват, друг  път се позадържат, понеже хората изчакват, но просто в реално време (даже нощем)  имаш инфо докъде си го докарал. Разбира се, това е напълно НЕПРИЛОЖИМО за прием в средни училища, просто споделих за протокола , че все пак съществува такава система реално и е доста информативна.
Ама това е друго, Русалка. Там излиза първоначалното класиране и после следиш дали ще се предвижиш напред. Тук предложението беше да се следи информацията в процеса на подаване на заявленията - т.е. всяко следващо заявление може да те измести надолу.
Виж целия пост
# 1 437
Тук предложения нямаше.🙂
Виж целия пост
# 1 438
Добре, идеята, въпросът, както и да го наречем.
Виж целия пост
# 1 439
А случвало ли се е на някой да му нанесат грешни оценки от дипломата в системата? И ако теоретично се случи на някой Марко Тотев, кой е отговорният, на когото трябва да му се извие врата, избодат очите, отсече главата и да се побие на кол публично пред МОН?

Първо на министъра, после и на останалите  от екипа му ... HugJoyStuck Out Tongue Winking Eye

Аз мисля, че кметът е виновен! Smile

Кво пиете бе хора?! Що за тревоги ви обвзеха?!

По-скоро не пият.
Аз съм си пуснала Иво Димчев и чакам да ми донесат швепс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия