Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 160 - юли 2025)

  • 104 079
  • 1 352
# 1 305
Ех, от Била пак ни пропуснаха... ще има разочаровани вкъщи.
Искам игра с превръзки Либрес, много отдавна не съм попадала на тяхна активност.
Виж целия пост
# 1 306
И мен ме няма в Била. Не че имах големи надежди с 2 бележки.
Виж целия пост
# 1 307
6 участия в Лидл за ваучерите за гориво и нищо. Не пропускам участие в техните игри никога не съм печелила. Голям карък ме е налегнал.
Пия си айрянче и страдам. 😂
Виж целия пост
# 1 308
6 участия в Лидл за ваучерите за гориво и нищо. Не пропускам участие в техните игри никога не съм печелила. Голям карък ме е налегнал.
Пия си айрянче и страдам. 😂
Играта не е свършила. Днес е последния ден. Wink
Виж целия пост
# 1 309
6 участия в Лидл за ваучерите за гориво и нищо. Не пропускам участие в техните игри никога не съм печелила. Голям карък ме е налегнал.
Пия си айрянче и страдам. 😂
Аз отдавна ги отписах игрите на Лидл. Никога нищо не съм печелила от тях.
Виж целия пост
# 1 310
Обадиха ми се от играта на Пепси и още не мога да повярвам, че печеля, но съм толкова щастлива!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 311
Извинявам се четох условията на морени и пише че е само за метро играта ако разбирам правилно? Искам само да потвърдя че правилно съм разбрала, тъй като миналата година уж беше за метро а се оказа за всички магазини...
Виж целия пост
# 1 312
Извинявам се четох условията на морени и пише че е само за метро играта ако разбирам правилно? Искам само да потвърдя че правилно съм разбрала, тъй като миналата година уж беше за метро а се оказа за всички магазини...
Според мен е за всички магазини.
Виж целия пост
# 1 313
За всички магазини е.
Виж целия пост
# 1 314
Извинявам се четох условията на морени и пише че е само за метро играта ако разбирам правилно? Искам само да потвърдя че правилно съм разбрала, тъй като миналата година уж беше за метро а се оказа за всички магазини...
Цитат
Регистрирай валиден мобилен телефонен номер, стойността и номера на касовата бележка или 10-цифрения номер на фактурата от Метро
Не си разбрала правилно, думата "или" в правилата според теб какво означава?
Виж целия пост
# 1 315
Качиха печелившите за видеопроектор https://staropramenpromo.bg/#prices
Няма да ви казвам с колко кода участвам и нито една от трите награди. Доста бири имам неотворени с подвити или счупени езичета, за да мога да регистрирам кода. Grin Приключих!
Виж целия пост
# 1 316
Така, както е написано, се разбира по следния начин- да се регистрира касовата бележка ОТ МЕТРО или фактурата ОТ МЕТРО. Не е представено правилно. Но да- за всички магазини е. И не за първи път попадаме на неграмотно написани условия.
Виж целия пост
# 1 317
И аз и свекърва ми доста кодове регистрирахме на старопрамен и нищо Confused
Доста бири изпихме ,но като си нямаш късмет така е
Виж целия пост
# 1 318
И аз и свекърва ми доста кодове регистрирахме на старопрамен и нищо Confused
Доста бири изпихме ,но като си нямаш късмет така е

Поне си случила на свекърва, с която да си пиете заедно биричката. Това си е много голям късмет. Аз нито с проектор, нито със свекърва мога да се похваля.
Виж целия пост
# 1 319
Е не пием заедно Stuck Out Tongue Winking Eye като отидем ми дава капачките и аз регистрирам
Но не мога да се оплача от нея,случих на свекърва,пак си е някаква печалба Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия