Жегата дуйде, Кукундрела иска да оди на море!

  • 11 721
  • 737
# 15
Е нищо де, Линдичке. Кат ни моиш да готвиш ,ще ни пееш. 🤣


Аз щтъ слушам от басейна.


Соулчиту и тя.


Алфи купонясва.
Виж целия пост
# 16
Линдичкъ шъ прай дует с Журжанчу....



Ний с Алфиту и Нерката пък ши ядем!



Останалите, де сте, бре......?!?!

Виж целия пост
# 17
Как пияни?!?!! Това си е терапия...!!!



Тъй де, тъй де, права си гледъм!



Нерко, слушаш и замезваш



Линдичка прай магии на пържолите



Пилито на мач и не видяла темата



Добри иде, нали е по-далеч, по- бавно иде



Съншито е заета, нали е във ваканция

Виж целия пост
# 18

Ний с Алфиту и Нерката пък ши ядем!


Аз няма да ям. На СПА съм.
https://www.facebook.com/share/r/1CNhkmckRJ/

Соулчи, днес много си работила.
Умно признаф тъ.
https://www.facebook.com/share/r/16kevGFWDj/

Алфи се разлаждъ.
https://www.facebook.com/share/r/1TfiAAc6wk/

Останалите са заети. 😁
https://www.facebook.com/share/r/1HmuHUVVZU/
Виж целия пост
# 19
Добро утро!

https://www.facebook.com/reel/748992897467349
Виж целия пост
# 20
Дубрутру. Ного енергично го раздаваш рану сутрин, Алфи.

Аз ше турям закускя:

Виж целия пост
# 21
Добро утро!

Соулчи благодаря за закуската!
Сядам мноу бързо.


Хубуу,че мъ изчака.


Алфи, продължава с чуплезенето.
Виж целия пост
# 22
Казвала ли съм ви, че ви обичам всичките?
Сега го казвам.
Събудих се без настроение, а вие ме накарахте да се разсмея.

Ако се врътна като линдичка на снимката, цяла ортопедична болница ще трябва да ме оправя после. Joy
Виж целия пост
# 23

Събудих се без настроение,.....

Туй шъ дъ е ут малку пийне. Сия шти напрая един куктейл



Нерко, доволна си от закускята май



Алфиту още мисли ко ши яде.....

Виж целия пост
# 24
Мммммм....

https://images.app.goo.gl/k2YwgdzLvpY2HGh79
Виж целия пост
# 25
Аз винаги съм доволна от ядене.


Соулчи, май не ри се получи?


Алфи се забавлява с унучката.



Добри,всичко в тоя живот е или от малко пиене или от нередовно . Wink
Виж целия пост
# 26
Тренирам за нестинарка аз...



Йеденену ти ареса, ама кафету май не....

Виж целия пост
# 27
Ако се врътна като линдичка на снимката, цяла ортопедична болница ще трябва да ме оправя после. Joy
  Линдичка ше ти препоръча иглотерапевт китаец дето пие повече от всички тука заедно.
Няма се плашиш Laughing Тичам да ви пея
Виж целия пост
# 28
Вече месец откакто имаме узряло домати и се спуквам да ям сирене и домати,  друго неща.
Наядофме се с малката, приспаф я и сига чекъм песнята.

Виж целия пост
# 29
Завидях ти, Алфи!!! Как ми се яде голям домат от градина....ей така , само посолен!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия