Жегата дуйде, Кукундрела иска да оди на море!

  • 11 721
  • 737
# 30
Ей я на бе: даме ун гррррр Tropical DrinkTropical DrinkTropical Drink
Виж целия пост
# 31
О Алфи ,мога да убия за розов домат. Дет вика Соулчиту само със сол. Оф ,заточих лиги.

Да добавя ,за домат .

Аре всички на фризьор, да сме убави.


Нал Линдичката шни пей.
Виж целия пост
# 32
Няма да приказвам за домати да не направя някоя беля, че млади сте още.

От фризьорницата  излязох



Линди, мноу убава тъз песен, мноу я аресвам и ти арно я пейш!
Виж целия пост
# 33
Морнинг кукс!

А дръпним по кафе.


Соулчи, кафе е, само кафе. Другого после.


Алфи, дишай понякога.


Линдичката го пие бавно. Събира сили за пеенето после.
Виж целия пост
# 34
Малииииий, Нерку, сън не тъ фаща тебе....

ПС Към 5 ч. нещо изгърмя навън, направо като взрив. Чакам да чуя по новините или в интернет какво е било....
Виж целия пост
# 35
Добро утро!
Кафето го изпихме, сега да хапнем.



За диетичните има краставица ( домашна)

https://www.facebook.com/reel/1777677936389662

Соучи,
Скрит текст:
нека се гърмят, че да свършват. Навъдиха се много изедници.
Виж целия пост
# 36
Ми ранобудна съм аз. 😁
Ставам преди пителя и почвам да шътам. Тъй де,сгодна  женица съм. 🤣

🤣 Аз отвсякъде.


Соулчи, казаха ли какво е?
Виж целия пост
# 37
Не, никъде не намирам информация.

Като взрив прозвуча... щом и ММ се събуди, който спи кат пор...хахаха (демек не се буди лесно)

Ми ранобудна съм аз. 😁
Ставам преди пителя и почвам да шътам. Тъй де,сгодна  женица съм. 🤣

Да, бе, шъташ.....Пийш кафе до обяд....даже и ду вечертъ, га ти съ отдаде възможнуст!

Виж целия пост
# 38
Що не викате да ви пея докат шътате, гърми и си пиете кафетата бе. Баси жените...
Виж целия пост
# 39
Мараба кукс!🤗 Тува е мойта тема, виднага съ гмуркам.
Соучи, кво стана с НВОто, май не си писала или аз съм пропуснала?
От днес никви диети и пак ша съм у топ форма за мурето!!!
Виж целия пост
# 40
Соучи, кво стана с НВОто, май не си писала или аз съм пропуснала?

Е, мина.... Grin



Добре ти съ получават снимките на плажа. Саму фнимавай да не изгуриш!

Виж целия пост
# 41
е нема страшно, аз се мажа...😆
Виж целия пост
# 42
Страх мъ е ного.....

https://www.facebook.com/reel/2469588386746985

...и ут пари също ма е страх!
Виж целия пост
# 43


Да, бе, шъташ.....Пийш кафе до обяд....даже и ду вечертъ, га ти съ отдаде възможнуст!


Аха, ама вечер други кафета пия.


Тъй де.


Ти гледам изпълняваш чино заръките да се дихедратиръш.


Линдичке,мно убуу пейш.  Продължавай.


Сънши, хепи си откак спря диетата.
Виж целия пост
# 44
А, дуйдохме си на думата!!!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия