Жегата дуйде, Кукундрела иска да оди на море!

  • 11 721
  • 737
# 60
Щот тъ видяфми ,че си заета. 🤣


Наливам кафето,неделно.
Виж целия пост
# 61
Жега ного за таквоз кафе, дай поне с лед да е....



Пили, дукът блейш някъде, ний шъ изпийм и шъ изядем сичку!
Виж целия пост
# 62
Не блее тя изобщо. Нали видя кво прави.

Благодаря Соулчи.  Много горещо днес,да. Нищо не помага в тоя ад.

Виж целия пост
# 63

Броя цацата в морето. Заета съм
Виж целия пост
# 64
Супер! Къде сте?
Много хубава почивка ти пожелаваме!!!!

ама не толкуз наблизу де, ща отнесе!



Нерката и Алфиту и те идват....

Виж целия пост
# 65
Ние а Алфи плажуваме ,ам да.


Пиле обърни се,дсн изгуриш.

Весело да си изкарате!

Соулчи, ко пиеш? Компот ?
Виж целия пост
# 66
Жега е!



Нерка се разхлажда



Соулчито и тя



Обаче Пилето е добре

Виж целия пост
# 67
Супер! Къде сте?
Много хубава почивка ти пожелаваме!!!!

ама не толкуз наблизу де, ща отнесе!



Нерката и Алфиту и те идват....


На бунгала на Лесотехнически университет между Равда и Несебър
Виж целия пост
# 68
Лесото имат много хубава база в Бързия. Искам паааааак.
Пращам ви един местен младеж, да ви нахрани с драконови ябълки. 


Сезон име сега
 Има ги навсякъде. "Младежът"  с галабеята ги бели, чисти и ви ги сервира е еднократна чинийка. Дава и виличка.
Но почистването.... Филм на Хичкок не ви трябва.
Виж целия пост
# 69
Аз да питам,като ги хапнеш после в инфекциозното ли се озоваваш?
Аз от улицата не ям,щот после... лошо.

Малиии не се диша.
Виж целия пост
# 70
Дай го тоя китаец.
Сериозна съм. Изгубих всякаква надежда да се оправя по традиционния начин.
Писах ти на лично.
А през туй време изпуснах и рожден ден, и пийнье и всичкУ. Шъ ма прущавати но е много топлоооооооо
Виж целия пост
# 71
Тюх ,пък рекоф си днес че съм олабила.
Виж целия пост
# 72
Мери, не ям от там и аз. Само гледам. Joy
а той с такъв ентусиазъм вилнееше с ханджара, че направи три порции, преди да разбере, че няма да купя.
Виж целия пост
# 73
Добро утро!
В тая жега кафе пиете ли?

Виж целия пост
# 74
М даааа.....



Ко ши ядем?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия