Какво ще купя отново - 11

  • 73 419
  • 742
# 615
Разкошни курабийки от Лидъл.До утре вкл са на промо.
Виж целия пост
# 616
Обожавам кафето на ОМВ. Тръгнем ли на път и минаваме ли покрай бензиностанция, задължително се взимам. За над 10 години не са му развалили качеството. И латето много им харесвам.
Виж целия пост
# 617
Преди години бяхме пили кафе от Шел, също беше много добро. Да си призная и хот дозите им са добри, хихихи.
Виж целия пост
# 618
О,в Шел продаваха и шоко,както го наричаха французите – мляко със шоколад в пластмасова бутилка от 0.500гр.
Виж целия пост
# 619
+1 за хот дог от Шел. Любими са на сина ми.
Виж целия пост
# 620
Приятно изненадана останах от сокове Симпатико. Хванаха ми окото във ФМ. Цената им идва високичка - 2,49 лв/бр. Но са описани като 100% сок /не от концентрат/ и нямат захар и подладители.
Ягода и манго взех. Първият беше с вкус на домашен компот едно към едно, вторият - като нектар.
Виж целия пост
# 621
Компот без захар? Оксиморон.
Виж целия пост
# 622
Чак оксиморон не е, на диабетиците правехме навремето такива компоти. Когато плодовете са сладки, няма драма. Аз съм опитвала от компотите на едната ми баба (точно без захар) и си бяха съвсем поносими, макар и аз да съм върл почитател на сладкото.
Виж целия пост
# 623
Приятно изненадана останах от сокове Симпатико. Хванаха ми окото във ФМ. Цената им идва високичка - 2,49 лв/бр. Но са описани като 100% сок /не от концентрат/ и нямат захар и подладители.
Ягода и манго взех. Първият беше с вкус на домашен компот едно към едно, вторият - като нектар.
Много благодаря за този пост! Наистина ми идва малко височка цената, но непременно ще пробвам няколко вида. Досега ползвах подсладители, но след всичко което чета напоследък, май те са по-вредни от захар... А и харесвам да не е сладко.
Да споделя с какво ние сме се зарибили напоследък - Спаделини Rana с Пълнеж Прошуто Кото и Моцарела. И тяхната цена е височка, но сме пристрастени вече Simple Smile
Виж целия пост
# 624
Тези сокове много ми харесаха. И бъбъл чая също е хубав.
Виж целия пост
# 625
Кой кашкавал бихте препоръчали като подходящ за паниране?
Аз панирам само кашкавал НаборЪ от правоъгълна пита. Но си има технология. Придържам се към тази рецепта.
Никога не става фал, съкратила съм я до един час във фризера, след вода-брашно-яйце - галета.
Виж целия пост
# 626
Шампоан за коса неизвестна за мен марка O'right. Закупих два различни само за да използвам бутилката и после, слагайки вътре друг шампоан. (Не е за вярване, но доста малко са шампоаните с капачка, която може да се отвива и завива повторно). Изненада приятно. В комбинация с балсам за суха коса действа чудесно.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 627
Хляб "Дълголетие" на Яневи.
Определено много добро попадение.
Виж целия пост
# 628
Сирене "Тертер". Усеща се че е истинско...
Виж целия пост
# 629
Да, сиренето на "Тертер" е едно от предпочитаните за нас, както и сиренето на "Лакрима" и " ЕлБи". Вкусът на истинско сирене, което разбира се е субективно за всеки....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия