👁 Знаете ли кого видях - 46 тема

  • 149 793
  • 901
# 555
Значи в Хит, наистина е бил Плевньо, аз викам на ММ виж човека са го изпратили на пазар, а той ми отвръща, едва ли  е той, защото си изпращат шофьорите или някой друг да им пазаруват.
Виж целия пост
# 556
Здравка Евтимова в Столичната библиотека
Виж целия пост
# 557
Васко Кръпката на излизане от Зала 1 на НДК. Много сърдит изглеждаше.
Валерия Велева - на същото събитие - красива жена е, поддържана (без да споделям политическите й залитания).
Виж целия пост
# 558
На Дондуков актьорът Стоян Дойчев и съпругата му, излизаха от млекарница. Много усмихнати.
Няколко крачки след това, Маги Халваджиян пред заведение, охраната му го чакаше докато говори по телефона. Много нисък Халваджиян. Беше с дама с джуки и тъмна коса, позната ми се стори, но не се сетих коя е.
Виж целия пост
# 559
На Халваджиян пък за какво му е охрана?
Видях Владо Карамазов. Готин си е.
Виж целия пост
# 560
Да, защо ходи Маги Халваджиян с охрана?
Виж целия пост
# 561
Радина Кърджилова с децата.
Димитър Стоянович в метрото. Същият като на екран.
Владо Пенев и него в метрото. Походката му винаги ми навява едно усещане, че околната среда му е бащиния.
Виж целия пост
# 562
Предполагам, че беше охрана, защото се държеше на дистанция, оглеждаше се постоянно. Изглеждаше като гардероб, с гола глава.
Виж целия пост
# 563
Халваджиян е с охрана. Даже каза, че е въоръжен охранителя/шофьор. Мен пък ме изненада колко хубава и гъста коса има. Нищо, че е бяла. За разлика от мижавата коса на Слабаков, който също държи да я носи дълга.
Виж целия пост
# 564
На Дондуков актьорът Стоян Дойчев и съпругата му, излизаха от млекарница. Много усмихнати.
Живеят в района. И аз го засичам по уличките. Харесвам го и като актьор, и като поведение извън театъра - нормален, разхожда децата, пазарува в кварталните магазинчета.
Виж целия пост
# 565
Владо Пенев и него в метрото. Походката му винаги ми навява едно усещане, че околната среда му е бащиния.
Точно! Адски неприятен ми е

Деси Ризова редовно виждам да разхожда хубавото си кученце. И вчера, и днес
Виж целия пост
# 566
Владо Пенев и него в метрото. Походката му винаги ми навява едно усещане, че околната среда му е бащиния.
Точно! Адски неприятен ми е

Деси Ризова редовно виждам да разхожда хубавото си кученце. И вчера, и днес
Владо Пенев е голям актьор , тук спор няма . Но като човек се държи доста арогантно наистина .
Виж целия пост
# 567
Миналата година посетих спектакъла „Всички страхотни неща“ на Бойко Кръстанов. Винаги съм го харесвала, още от ролята му в сериала „Под прикритие“.

Това, което направи тази среща незабравима, не беше просто, че го видях на живо, а че станах част от представлението:

В този моноспектакъл има момент на изненада, в който публиката може да се включи.

Аз имах тази възможност да се изявя на сцената, макар и за кратко.

За моя най-голяма изненада успях да разсмея няколко пъти публиката, че дори и самия Бойко Кръстанов.

Беше уникално преживяване да се забавляваме от сърце заедно с една моя много близка приятелка, която също беше с мен на сцената. Въпреки че залата беше полупразна, което ме натъжи, идеята на постановката беше точно в унисон с моята философия – да провокира онази искрица на удовлетвореност и щастие у всеки от нас.
Виж целия пост
# 568
Аз и като актьор не го харесвам особено.
Виж целия пост
# 569
Аз имам добри впечатления от Владо Пенев, навремето харесвах един млад актьор и след представлението му поднесох букет и Владо Пенев, който също участваше, видя това и взе да го окуражава да излезе на сцената с мен и т. н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия