С аритмия съм от години. Сега съм на 39. През последните 1 година и половина аритмиите деградираха - често получавам по време на пауза, но се е случвало и без пауза, а при аритмия, следното: става ми лошо, за секунди усещам как ми спира въздуха и сякаш ще загубя съзнание. В последната секунда, в която вече мисля, че ще умра, се съвземам и поемам въздух. Сърцето пак за почва да бие. Явно влиза в ритъм или паузата се разкарва. В същото време имам и силна тежест в гърдите.
Смятам, че е опасен вид аритмия.
Досега на холтер не е хващан такъв вид, но се хващат аритмии и по-дълги компесаторни паузи.
Обмисля се постовяне на Loop Recorder при проф. ЙОВЕВ.
Някой от Вас имал ли е подобни оплаквания и може ли да сподели на какво се дължат?
Много съм уплашена, защото се страхувам да не застрашат живота ми.
Предстои ми бременност. Не съм бремемнна, а инвитро. Трябва да разбера какво става.
Моля за помощ!
Ще ми помогнете като споделите опита си.