Седмокласна изпитна 07.07 - 13.07 Три деня младите дружини желания редят, и пишат, и трият...

  • 85 627
  • 1 648
# 1 425
Спокойно, имате прогнозни балове на Санака за София (грешките са максимум в рамките на допустимото), знаете как да работите с таблиците по указания на Дидева. За първо класиране повечето би трябвало да сте наясно какво ще получите. Утре ще ви зарадват около пладне. Не си хабете нервите, изкарайте хубаво неделята си.
Виж целия пост
# 1 426
Хич не съм на ясно какво да очаквам...с тези променени балове, балообразуващи, паралелки...
Виж целия пост
# 1 427
Нищо не е ясно....нито знам нагоре ли..надолу ли ще са баловете....ще знам като излязат. Прогноза нямам.
Не всички сме кандидатствали в София...
Виж целия пост
# 1 428
За София само промяна в нагласите може да развали прогнозата. Аз лично не очаквам драстична промяна. А и децата са по-малко от миналата година
Виж целия пост
# 1 429
Спокойно, имате прогнозни балове на Санака за София (грешките са максимум в рамките на допустимото), знаете как да работите с таблиците по указания на Дидева. За първо класиране повечето би трябвало да сте наясно какво ще получите. Утре ще ви зарадват около пладне. Не си хабете нервите, изкарайте хубаво неделята си.

Прогнозните балове са само за топ училищата. Не всички се борим за там. Балът надолу в училищата (втори ешелон) не може да си прогнозира. Камо ли вариантите с различно балообразуване от 2хБЕЛ+2хМАТ. Да, всеки горе долу си е направил някаква сметка по таблици, миналогодишни балове и т.н. И въпреки това всеки се надява да няма големи изненади като +20 точки скок например.
Дано всяко дете да успее да влезе там, където иска. Знам, че няма как да стане, но поне да не е крайно разочароващо за него.
Виж целия пост
# 1 430
За София само промяна в нагласите може да развали прогнозата. Аз лично не очаквам драстична промяна. А и децата са по-малко от миналата година

Тази година каква беше бройката? А миналата?
Виж целия пост
# 1 431
Доколкото видях, в моята таблица има поне 3 вида балообразуване. Та освен едно кристално кълбо да изкарам....
Виж целия пост
# 1 432
Не помня бройката точно, но около хиляда по-малко
Виж целия пост
# 1 433
Аз пък съм запомнила нещо около 350.
Не помня бройката точно, но около хиляда по-малко
Виж целия пост
# 1 434
12 031 - тази година
12 410 - миналата година.
Виж целия пост
# 1 435
Изобщо не ги гледайте тези бройки. Няма да окажат съществено влияние. Освен, че децата са по-малко и местата са по-малко в училищата.
Виж целия пост
# 1 436
Прогнози има само за конкретно балообразуване. За останалите се водим по минали балове, вътрешен усет и т.н.
Освен това в прогнозата няма как да се предвидят предпочитанията в конкретна година - винаги има някое малко по-модно училище от останалите, ако щете и географско струпване на по-голяма бройка деца в определени квартали (има и фактор близост на училището/удобен транспорт и т.н.). Ако разликите на бала на детето спрямо прогнозния са от 2-3 точки винаги е възможна изненада.

Не ме разбирайте погрешно - безкрайно благодарна съм за прогнозите. Но трябва да отчитаме и останалите фактори, които могат да доведат до леко отклонение.
Виж целия пост
# 1 437
Спокойно, имате прогнозни балове на Санака за София (грешките са максимум в рамките на допустимото), знаете как да работите с таблиците по указания на Дидева. За първо класиране повечето би трябвало да сте наясно какво ще получите. Утре ще ви зарадват около пладне. Не си хабете нервите, изкарайте хубаво неделята си.
Изкарах се страхотна неделя, точно бях забравила какво предстои утре и сега отново всичко се завърна....
Но вече съм и на втора биричка , така че наздраве и заветния момент е близо !
Виж целия пост
# 1 438
Първото желание на младежа е по-близо от основното им училище.
Искрено се надявам да влезе на първо класиране. Ще има незначителна промяна в рутината ни за тръгване - 10 минути по-рано - т.е. - 6:50

Не вярвам да има мрънкане по този въпрос, освен това съм го предупредила, че в гимназията ще му се наложи да е постоянен в ученето. т.е. не би следвало да има изненади.
Силно се надявам да му е хубаво!
Щото, ако му е хубаво и на мен ще ми е хубаво!

Неделята върви към края си... нека понеделник ни направи щастливи и удовлетворени. В крайна сметка си го заслужихме!
Виж целия пост
# 1 439
Изобщо не ги гледайте тези бройки. Няма да окажат съществено влияние. Освен, че децата са по-малко и местата са по-малко в училищата.
Е, наистина ли. Аз тези, които гледах няма разлика, сигурно затварят тези със слаб интерес
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия