Ноемврийски бебета 2024 - тема 4

  • 10 456
  • 288
# 285
Значи просто не му е интересно на детето. Това е. Не се вталясвай и му се радвай, че това е последната пролет, в която виждаш тези крачета непроходили. 😊🤞
Снимай си ги и ги рамкирай. ❤

Тежи 11кг и половина. Педиатърката още не ни е пращала нито веднъж на ортопед,казва че всичко е наред и някой деца прохождат по-късно. Към края на месеца,ще ходим на ортопед. Благодаря за подкрепата.
Виж целия пост
# 286
Здравейте ,
Отдавна не съм чела темата , защото при нас е голяма сладка лудница , малкият не е от поспаливите деца нито денем , нито нощем , та силите ми редовно се изчерпват Grinning
Надявам се не е коментирано , но моля ви за съвет при избор на триколка с родителски контрол. Искам да е наистина с удобна, мека седалка , да е лека , но стабилна , да има и хубав сенник . Чудя се дали да има и позиция за сън , защото той и в количката не иска да спи от много , много отдавна . Ако става и баланс ще е супер
Благодаря ви предварително , ще ми помогнете много , защото ще ми спестите доста нощно четене в 6те ми часа нощен сън Grinning
Здравейте!
Купихме триколка на Киндер крафт. Много е удобна. Четох, гледах, обикаляхме,  по магазините да пробваме и накрая се спряхме на Easy twist.
Нашия хулиганчо ходи, катери всичко що види. Опитвам на гърне да го уча, но с непостоянен успех сме за сега. Яде всичко,  но в жегите често отказва готвеното. Приказва, но в повечето случаи не му се разбира.🤭 У дома имаше моменти,  в които нито една играчка не му беше интересна за повече от 5 минути, но от скоро взехме детска кухня на Hape. Сега играе,  "готви", прибира, вади, занимава се дълго и е щастлив. Много книжки четем и прекарваме по 1,5 часа сутрин и следобед даже повече, навън независимо от времето.
От октомври тръгва на ясла.
Виж целия пост
# 287
Какво мислите за даването в ясла ако не е крайно наложително и не е необходимо майката да се връща на работа ? Кой е Вашият избор като най  -подходящ момент за даване на ясла / градина и какъв тип - държавна , частна , монтесори, какъв часови диапазон
Виж целия пост
# 288
Ако не е крайно наложително,никога не бих го направила.Дъщеря ми я пуснах на ясла на 2г и не плачеше,но стана много тревожна и разви неврологични проблеми.От 3 пъти за живота й,в които е лежала в болница,два са точно в годината на ясления период.Сина ми тръгна на градина на 4 и лесно се адаптира,но не му харесваше и боледуваше много.Сега бебето ми,като гледам как плаче и се дърпа като му се радват непознати хора,мога да си представя какво би станало ако тръгне на ясла..Ще го запиша да започне на 3г.да посещава държавна градина.От друга страна,работила съм в частна ясла и бебетата там бяха много спокойни,но не съм присъствала на адаптивния им период.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия