Седмокласна Изпитна 14.07 - 20.07 До класирането отброяваме, на най-желаното място се надяваме …

  • 90 228
  • 1 503
# 60
Спокойно! Ако не успеят в рамките на деня, ще спрат часовника на 12:00 часа или може би на 17:30 часа.
Виж целия пост
# 61
И в София си се преписваше. Квесторите бяха от съседното училище.
Виж целия пост
# 62
И в нашето училище е имало преписване (София). Така дете със знания за 5 точки изкарва 50. Те сами се хвалят тези деца.
Имало е и дете, което си е водило записки на текста за преразказ. Взели са листа, ама все пак ми се струва, че това разсейва и създава напрежение...
Виж целия пост
# 63
И в нашето едно момче са го хванали. Било е в стаята на сина ми. Анулирали са му работата и са го помолили да напусне.
Виж целия пост
# 64
Ей, колко майки сме неадекватни днес на работа!
Разсеяна съм и вече се изнервих и аз от това...
Мисля, че най-удачно е да се фиксират освен дни и часове за тези неща!
Виж целия пост
# 65
Живея в малък областен град. Тук в по-добрите училища резултатите са реални. Очевадно обаче са помагали в училищата с предимно и изцяло ромски ученици. Иначе нямат обяснение средни резултати по математика по-добри от на децата, които поне могат да четат. И въпреки че те нямат амбиции да ходят в т.нар. по-добри училища, (елитни вече не бих ги нарекла), пак смятам, че е грозен опит да се замаже безпомощността на системата да се справи с тези деца и техните родители.
Виж целия пост
# 66
Аз бях през уикенда на работа и днес почивам. Предпочитам да съм на работа, отколкото цял ден да чета в бг мама или да рефрешвам сайта за прием.
Виж целия пост
# 67
Не мога да ви следя. На работа съм първи ден след отпуска.

Късмет ...
Виж целия пост
# 68
Да изгонят преписвач или да вземат листа, където са водени записки е честно и спрямо правилата. Грешното е другото - да ги оставят съзнателно да преписват. Защото това не е за цялата стая, а са един двама тарикати. Останалите работят съвестно.
Виж целия пост
# 69
Благодаря за темата.Добре,че е понеделник ,че и поработвам, че иначе само рефреш.Не ,че не натиснах и сега няколко пъти,но по-добре да гледам тук Simple Smile
Виж целия пост
# 70
А те как преписват тези деца.. От други ли, от какво...
Виж целия пост
# 71
На страницата на инфоприем пише , след 16ч ще се обявят класиранията
Виж целия пост
# 72
Преписващото дете е помолило да отиде до тоалетна. Квесторът го е придружил. В тоалетна е било оставено нещо като тефтерче, детето го е взело, но квесторът е видял.
Виж целия пост
# 73
Ееее, ако може в 23.59, за да са в срок!
Виж целия пост
# 74
Като влезете в системата има голямо съобщение с червени букви, че класирането ще бъде обявено след 16.00 ч.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия