Седмокласна Изпитна 14.07 - 20.07 До класирането отброяваме, на най-желаното място се надяваме …

  • 90 230
  • 1 503
# 75
Класирането ще бъде обявено след 16 часа
Виж целия пост
# 76
Абе тия идиоти ли са? Като имат 4 дни (и 400 деца по-малко) работят по-бавно, отколкото като имат 2 дни?!?! Това е гавра вече. Наистина.
Виж целия пост
# 77
Да бяха написали още миналата седмица да чакаме резултатите на 14.07. в късния следобед...🙄
Виж целия пост
# 78
Явно нещо се е объркало, за да чакат последния момент.
Виж целия пост
# 79
Това изписва на сайта
ВНИМАНИЕ! Класирането след 7. клас ще бъде обявено на 14.07.2025 г., след 16:00 часа!
Виж целия пост
# 80
И татковците изтрещяха 🤭 Мъжът ми сега поиска и той да проверява инфоприем. Че малко сме ние на опашката, та и той 😂
И моят се пробвал сам, но нямал user и парола🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 81
Колко точки средно се изкарват от тест, ако произволно се заграждат а б в г? Приблизително?
Виж целия пост
# 82
Явно нещо се е объркало, за да чакат последния момент.

Прекаленото търпение от страна на родителите по отношение на всички дивотии на МОН е сбърканото...
Виж целия пост
# 83
Алгоритъмът не е сработил нещо както трябва ;Joy
Или ще го пуснат по -рано , но ще се разпредели натоварването на сайта , така че да не им се крашнат сървърите Wink
Виж целия пост
# 84
Благодаря за новата тема!
Оказа се, че трябва да се чакам 12 мин. на виртуална опашка, за да вляза в сайта. Представям си след 16 ч. какво ще е Simple Smile
Виж целия пост
# 85
Абе тия идиоти ли са? Като имат 4 дни (и 400 деца по-малко) работят по-бавно, отколкото като имат 2 дни?!?! Това е гавра вече. Наистина.

Абсолютна гавра.... направо ни побъркаха.
Виж целия пост
# 86
Колко точки средно се изкарват от тест, ако произволно се заграждат а б в г? Приблизително?

Не повече от 30 според мен.
Виж целия пост
# 87
А може и да го пуснат по-рано и после да се изтъкнат как са се справили предсрочно...😆
Виж целия пост
# 88
Чакаме, дано го изкарат на време
Виж целия пост
# 89
Страницата крашна. А аз видях, че за едната паралелка имаме точно максимален бал и сега ще изгриза масата.

Къде се вижда максималния бал за избраните паралелки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия