Седмокласна Изпитна 14.07 - 20.07 До класирането отброяваме, на най-желаното място се надяваме …

  • 90 233
  • 1 503
# 15
Реших и аз да видя в сайта. Няма още класиране. За резултатите във Вайбър написаха щом излязоха, не знаех, че друг път е имало забавяне.
Виж целия пост
# 16
Здравейте, дано всички деца са приети в най-желаната паралелка.
Аз имам въпрос относно провеждането на НВО. Квесторите външни ли бяха, или учители от училището?
Виж целия пост
# 17
Страницата крашна. А аз видях, че за едната паралелка имаме точно максимален бал и сега ще изгриза масата.
Виж целия пост
# 18
Здравейте, дано всички деца са приети в най-желаната паралелка.
Аз имам въпрос относно провеждането на НВО. Квесторите външни ли бяха, или учители от училището?
В нашето квартално софийско училище бяха външни.
Виж целия пост
# 19
Квесторите по време на изпитите са от други училища.
Виж целия пост
# 20
Външни бяха в Пловдив.
Виж целия пост
# 21
В страницата на МОН пуснали някакъв еврокалкулатор, а отдолу в коментарите виждам:
Виж целия пост
# 22
Здравейте, дано всички деца са приети в най-желаната паралелка.
Аз имам въпрос относно провеждането на НВО. Квесторите външни ли бяха, или учители от училището?
Външни квестори.
Собствено училище.
Лично аз бих предпочела изпитът след 7.клас да протича като матурите в 12. клас - външни квестори и училище, избрано на случаен принцип.
Виж целия пост
# 23
В страницата на МОН пуснали някакъв еврокалкулатор, а отдолу в коментарите виждам:

Ей, вярно! Хайде да ги спамим и във Вайбър с призиви за 7 клас Simple Smile и по Фейсбук. Масирана аката може да помогне. Или поне за вентилиране на нашите нерви, ако не за друго
Виж целия пост
# 24
Страницата проработи, но новости няма.
Виж целия пост
# 25
7 минути от моето върхово онлайн преживяване.
Виж целия пост
# 26
При нас квесторите бяха един от училището ни и един от училището, с което делим една сграда. Имаше деца, които преписваха от другарчето, казвала съм тук.
Виж целия пост
# 27
И будалетата дават да приписват от тях.. Ама не е поредното контролно, а тука са в директна конкуренция.
Виж целия пост
# 28
Предполагам класирането ще е до 12.30ч., за да могат след обед да минат официарните информации он МОН.
Виж целия пост
# 29
При нас изцяло външни бяха квесторите. Никой учител нямаше право да е в сградата на училището.
А може и първо да обядват и тогава класиране.🤭
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия