Мъка е литературата и в наше село, а ЛИС изобщо не го виждам да пише. А може да се окаже, че ДЗИ БЕЛ ще му е балообразуваща.
Мъка е литературата и в наше село, а ЛИС изобщо не го виждам да пише. А може да се окаже, че ДЗИ БЕЛ ще му е балообразуваща.
Днес е видно, че спрягам глагола "чеша си" клавиатурата 
Другото ще ѝ го "съмарайзне" интелектът, както тя се изрази. По английски има за домашно да чете книга и да прави някакви неща по нея, много харесва преподавателката и е много старателна. По физика ме изненада, че трябва да попълва работна тетрадка на английски - преподавателят казал, че ще им е полезно някой ден за учене в чужбина.
Намерих го аз, след нейни напразни опити, забутан в една раница на брат й
Че и него обвинява, моля ви се.
Тези от МОН, за да си подобрят реномето, може да сменят формата на оцветяване или разказ по картинка. Нашата учителка по БЕЛ е супер млада и красива госпожица. Пише двойки за непрочетено произведение. Наборът явно го е срам да се излага. Щял да прочете каквото трябва, когато му дойдело времето
Мъка е литературата и в наше село, а ЛИС изобщо не го виждам да пише. А може да се окаже, че ДЗИ БЕЛ ще му е балообразуваща. 
Мъка е литературата и в наше село, а ЛИС изобщо не го виждам да пише. А може да се окаже, че ДЗИ БЕЛ ще му е балообразуваща. 


Препоръчани теми