Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 43

  • 45 578
  • 723
# 540
Нищо не ме прави по-стара и грозна от лош за мен ФДТ и коректор.
Особено последния - доволна съм от Lancome



Обаче - старее бързо, тука важи срока за шест месеца, малко да сложите повече продукт, ведната се набива във фините линии - ако е пресен обаче и минимално сложен - топ е!
Виж целия пост
# 541
За мен от луксозния клас най- добрите коректори са на Диор и Мас. Иначе Ла Прери.
Искам да пробвам на Лейди Гага този, много добри неща съм чувала.
Виж целия пост
# 542
Взех новата Теракота на Герлен. След разносване една седмица съм много доволна, траен, покрива добре, изглежда добре. Кожата ми е комбинирана
Виж целия пост
# 543
Дами, моля ви, препоръчайте ми добър коректор за околоочната зона, над 45+. Да не подчертава фини линии и бръчки, ценовият клас е без значение. Благодаря много.
Глас за Dior, но добър и издръжлив  за мен коректор е Tarte, shape tape.
Само че тъничко нанесен.
Но аз друго да, кажа. Знам, че сте авангард тук, но може да има някоя заблудена, душа, като мен, която не си е купила новия бюти блендер на RT. Казват, че е make up saver, т. е. в рамките на месец пести 90% от ФДТ. Това още не знам, а и едва ли ще измеря, но знам че се нанася чудесно продукт със, суха гъба и О ЩАСТИЕ!!  Тя НЕ се Мие, а само се забърсва с влажна салфетка. Ако вие мразите да миете блендер, колкото мен, купете си я. Blush
Виж целия пост
# 544
Взех новата Теракота на Герлен. След разносване една седмица съм много доволна, траен, покрива добре, изглежда добре. Кожата ми е комбинирана


Загледах го и аз, че лятото ползвам флуиди, но направо като ВВ крем - този с озаряващи частици ли е? Поне така изглежда на ревюто
Виж целия пост
# 545
Дами, моля ви, препоръчайте ми добър коректор за околоочната зона, над 45+. Да не подчертава фини линии и бръчки, ценовият клас е без значение. Благодаря много.
Глас за Dior, но добър и издръжлив  за мен коректор е Tarte, shape tape.
Само че тъничко нанесен.
Но аз друго да, кажа. Знам, че сте авангард тук, но може да има някоя заблудена, душа, като мен, която не си е купила новия бюти блендер на RT. Казват, че е make up saver, т. е. в рамките на месец пести 90% от ФДТ. Това още не знам, а и едва ли ще измеря, но знам че се нанася чудесно продукт със, суха гъба и О ЩАСТИЕ!! Здрасти Тя НЕ се Мие, а само се забърсва с влажна салфетка. Ако сие мрази те да миете блендер, колкото мен, купете си я. Blush

Може ли линк за блендера 😍
Виж целия пост
# 546
Mоже, разбира се Blush
Даже и снимка, за да я  видите.

Виж целия пост
# 547
Е няма как да не се мие, понеже и бежовата част се допира до лицето и се цапа с продукт, и може да не  е всеки ден , но все пак трябва да се изпере, защото тя си е като стандартен бюти блендър и не може да се почисти с мокра кърпа,  а тогава по ръба между кафявата и бежовата част се нацепва. Иначе със сигурност не пести 90% , но определено се хаби по- малко продукт отколкото с нанасяне със стандартен бюти блендър. На мен ми харесва нанасянето, защото най - много се доближава до начина по който се нанася продукта с пръсти, но не обичам да си мажа ръцете Grinning
Виж целия пост
# 548
Вчера открих перфектният за мен ФДТ
Shiseido Revitalessence Skin Glow Foundation SPF 30 PA+++

Въпросът е следният - какъв оттенък да си взема, защото сега от слънцето започва цвета да става по-тъмен.
Питам - вие като имате тен, сменяте ли цвета и с колко нива, чудя се защото сега е на промоция ....

И перфектният коректор открих
Guerlain Precious Light - ама само 2 мл ми се струва доста малко за парите си
Виж целия пост
# 549
Разбира се, сменям ФДТ с промяна на тен. Иначе съм като съставена от 2ма души. В преходните периоди ползвам бронзър, за да напасна положението, или смесвам 2та цвята. Единственото по-гадно нещо от тъмен/оранжев ФДТ с линия на челюстта за мен е прекалено светъл ФДТ през лятото.
Виж целия пост
# 550
Мили съфорумки, имам нужда от препоръки за пудра, моля. Много съм боса в това отношение, имам едно мини насипна на ЛМ от доста отдавна и е време за нещо ново. Кожата ми е смесена към суха, имам розацея и ползвам крем от аптеката, отгоре слагам тониран слънцезащитен и малко тониран крем на Армани. Проблем ми е носът, лъсва още преди обяд, зачервява се лесно и имам видими пори. Искам ми се нещо с блърващ и матиращ ефект, ако може и да не изсушава кожата. Нямам проблем да подновявам следобеда, но ако може и повече да издържа, ще е за предпочитане. На този етап бих отделила към 40 евро, в Германия съм (не се доверявам на консултантките нито в Дъглас, нито в Сефора). Бях чела тук много добри отзиви за By Tery, но не съм сигурна дали е това, което търся. Благодаря предварително и хубав ден Simple Smile
Виж целия пост
# 551
Аз имам на пудрата на By Terry и за мен (кожата ми е норма към комбинирана през лятото, лъсвам само в Т-зоната), не върши почти никаква работа. Тази на Huda (насипната) е много хубава, слагам само на Т-зоната и нямам нужда от подновяване, също така не изсушава и е икономична.
Виж целия пост
# 552
Аз имам на пудрата на By Terry и за мен (кожата ми е норма към комбинирана през лятото, лъсвам само в Т-зоната), не върши почти никаква работа. Тази на Huda (насипната) е много хубава, слагам само на Т-зоната и нямам нужда от подновяване, също така не изсушава и е икономична.

+1 за Huda, и моя нос страшно се омазнява, но с Huda не мърда. Скъпа си е, но я ползвам за цяло лице почти всеки ден от 6-7 месеца и сеедно е чисто нова и пълна догоре
Виж целия пост
# 553
Дами, моля за препоръка за, къшън с, висок SPF. Да не е маска, но да, има покривност, семи мат или глоу финиш. Разбира се, съобразен с капризите на зрялата кожа. Питах в азиатската група за, този, но никой не даде коментар.


А ако има и честно мнение за Tirtir? 😜
Само да, допълня, че не харесвам тези на Missha.
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 554
Моят TirTir така си изсъхна. За мен е яка шпакловка. Не го намирам подходящ за зряла кожа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия