Бижута и бижутерски къщи – 3

  • 40 468
  • 715
# 645
Сваровски имам много - обеци 4 чифта, сърцата им голямото и малкото, много гривни от текстилните с камъни (не мърдат от много години ги нося), колиета. Само едно с покритие розово злато промени цвета си, но не го свалях дори в морето. Доволна съм много, имам същите белла V в златно и сребърно. Седят разкошно.
От Swan pearls съм доволна също, имам едни перлени с малък лебед, чудни са.
Виж целия пост
# 646
Доволна съм от Swan Pearls. От там ми имам колие от перли на много години.

И обеци имах като на снимката на Сваровски, но едната паднала и беше се пръснала на пода. Иначе са красиви.
Виж целия пост
# 647
Доста неща имам и аз от там- доволна съм. Последното, което си взех е комплект колие и гривна от силикон с черна перла - мъжът ми беше в ступор, за мен е красиво Simple Smile.

Иначе цветът на перлата е много специфичен и според мене може да не отива на всеки тен..
Виж целия пост
# 648
Моделът на обеците ми харесва, бих предпочела бели. Не харесвам обаче марката. Имам едни обеци от там, не само, че бяха много скъпи за това, което са, ами и доста бързо се огънаха и загубиха форма. Видя ми се много боклучиво качество и не бих купила от тях повече.
Виж целия пост
# 649
За перли харесвам Yuno. Но най-добре е да се видят на живо, защото перлите имат нюанси и не всеки нюанс отива на всяка кожа. Simple Smile
Виж целия пост
# 650
Аз съм пас за перлите. Явно не съм дорасла / то няма и за кога де Smile /
Виж целия пост
# 651
Пелрите са жива материя така да се каже - за това трябва да се носят, да се отварят кутиите да "дишат" - много обичам перли и ми прави впечетление, че им се променя нюанса и дори цвета през различните сезони - лятото черните стават по-лилави, а зимата обратното по-черни до сини.

От всички бижута най-много обичам перлите - този комплект ще го видя на живо, меря на живо и тогава купувам.
От Лебеда съм купувала и от златните им обеци с камъни - нямам забележки и към тях.
Само едни комплект розави перли имам със сребърни листа, дето падна едното листо, но бързо ми ги оправиха.

Трябва да избера нещо тая година за годишнината / ММ на всяка годишнина ми купува някакво бижу по традиция/, та си бях харесала часовник, но той като скочи - не та не, на раздяла било
и висулката гледах - на снимките ми харесва, ще я видя и на живо

Скрит текст:
Викам си, умрял е някой да го краде твоя вампир бе мой Joy
Виж целия пост
# 652
Аз съм пас за перлите. Явно не съм дорасла / то няма и за кога де Smile /
Аз само на сватбата носих перли, не са моето.

 
Chubby, дай му 20 евро да си го откупиш. За рождените дни си купувам часовници, аз ги плащам физически да няма драма. То не че има разлика, заедно работим, парите нямат точен собственик.
Виж целия пост
# 653
Не съм по перлите аз и не бих си купила. Изискват друг стил, който е далеч от моя, иначе са красиви.
Виж целия пост
# 654
На това със стила и аз дълго време... робувах. Но има и доста раздвижени ежедневни бижута, дори... детски.
Виж целия пост
# 655
Да изложа моята чуденка, свързана с перлите.
Първо да благодаря на Chuby за споделените впечатления! Flowers Hibiscus

В процес на търсене съм на златни бижута с перли - обеци и колие.
Като човек, който не е носил злато от ученическите си години
(досега винаги повече ми е харесвало среброто),
съм изненадана от обзелия ме порив за злато, съответно съм
доста изненадана от цената му. Satisfied

Гледах в сайтове, ходих по магазини, най-много до модела, който
търся, се доближават тези обеци на Swan Pearls:

Съответно бих ги комбинирала с това колие:


Вярно, че са 18 к злато, но - първо се чудя дали си заслужава
това вложение, особено, ако вземе, че ми мине бързо меракът за злато. Sweat Smile
Второ, малко ме смущава, че за тази цена, винтчетата на обеците са силиконови.
Трето, не са на 100% модела, който предпочитам.

Всъщност търся ето този модел обеци:


Да сте виждали някъде такива обеци или да кажем, максимално доближаващи се до тях? Simple Smile
Виж целия пост
# 656
Аз съм пас за перлите. Явно не съм дорасла / то няма и за кога де Smile /
Какво трябва да означава това? Simple Smile
Виж целия пост
# 657
Чувала съм твърдението, че за перлите е нужно време / определена възраст или стил на обличане / , за да започнеш да ги харесваш   - аз доста години навъртях, през няколко стила на обличане преминах през годините и така и не ги харесах до толкова, че да имам бижу / та с перли.....
По ирония на съдбата на бала си бях с перли. След това няколко булки премених с тях, но ад така и не ги сложих никога повече.
Между другото варианта на  Chuby за обеците хич не е за пренебрегване ...../ може би бих сложила единствено такива /
Виж целия пост
# 658
Моето чудене относно златото и перлите приключи днес,
сдобивайки се с ето този комплект:

Виж целия пост
# 659
Имам два комплекта с перли и си ги харесвам. От Лебеда са, едните са ми подарък за моминското и са мил спомен.
Обеците, за които питате, харесват ми. Важен е нюанса на кожата, за да се види дали ще стоят.

Исках да купя червена гривничка със златен орнамент за бебето ми. Ама те цените избухнали жестоко. За няма грам злато 130-150€…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия