Бижута и бижутерски къщи – 3

  • 40 278
  • 712
# 690
Във физическият им магазин в TheMall имаше една колекция изложена миналата година, но в сайта не знам дали имат.
Виж целия пост
# 691
Daar, за който споменах, че видях в Парадайс е всъщност на Тейлър.
Виж целия пост
# 692
здравейте, трябва ми майстор златар с опит в ремонта на антикварни бижута. Някой дали може да ми препоръча ателие за София?
Виж целия пост
# 693
Днес бях в новооткрития магазин на Victoria Gold & Silver в Парадайс Мол.
Не мога да не похваля русата дама, която ни обслужваше.
Адски мила и компетентна, доста търпелива и със сина ми, който задаваше безброй въпроси.
Засега Victoria Gold в мола и Elite Precious в Ринг Мол са ми в топ откъм обслужване.
Виж целия пост
# 694
Видяхте ли на Teilor новата колекция? Имаше невероятни красоти.
Виж целия пост
# 695
Възхищавам им се на картинки. Втори път тая грешка да си взема от тях, не.
Виж целия пост
# 696
Кого визирате? Тейлър ли?
Възхищавам им се на картинки. Втори път тая грешка да си взема от тях, не.
Виж целия пост
# 697
Здравейте, момичета! Поръчвали ли сте бижута от Каскада?
Виж целия пост
# 698
Кого визирате? Тейлър ли?
Възхищавам им се на картинки. Втори път тая грешка да си взема от тях, не.
Да
Виж целия пост
# 699
Тъй като горе похвалихте елит прешъс, виждам че цените им са стигнали 300 евро/грам (няма диаманти). 😲🫪
Виж целия пост
# 700
Днес получих подаръка за годишнината, от Лебеда са - наистина са много нежни.
Не съм имала бели перли до сега, все розави и черни, но са красиви Yellow Heart




Цените на златото са се изстреляли в ниска орбита - аз да си купя един прост синджир от розаво злато, ходихме чак до Панагюрище - има там едно забито залатарско ателие още държат фронта, въпреки, че и те са вдигнали цените доста.
Виж целия пост
# 701
Днес получих подаръка за годишнината, от Лебеда са - наистина са много нежни.
Не съм имала бели перли до сега, все розави и черни, но са красиви Yellow Heart




Цените на златото са се изстреляли в ниска орбита - аз да си купя един прост синджир от розаво злато, ходихме чак до Панагюрище - има там едно забито залатарско ателие още държат фронта, въпреки, че и те са вдигнали цените доста.
Каква е сумата,ако не е тайна?
Виж целия пост
# 702
За кое каква е сумата?
Виж целия пост
# 703
За доматите Grinning

Красиви са перлите, те доста си вървят със злато/жълто сребро.
Виж целия пост
# 704
Момичета,здравейте!Виждам,че темата е за бижута и реших да ви питам следното.Днес си купих нови златни обеци от магазин в Пловдив.И прибирам си се хепи вкъщи и се зачитам в сертификатчето.И там с почуда прочитам,че пише да се избягва директен контакт с вода,парфюми и кремове.Аз не свалям обеците си когато се къпя..
Какво ще му стане на златото от водата,а и парфюм може също лесно да попадне върху обецата,когато се пръскаме,а и крем също.
Пише още,,Да се свалят преди сън",аз нямах такива намерения(тук предполагам е от гледна точка на това,че обецата може да се деформира).Случвало ли си се е когато купувате злато да ви предупреждават подобни неща или в сертификата да пиша такива инструкции за употреба?Става дума за обеци с винт,които стоят на ухото.
Ако знам,че това рутинно си го пишат,ок.Но дали е така?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия