С какъв бал влязохте в МУ Варна – Медицинска сестра?

  • 620
  • 8
Здравейте.

Интересувам се с какъв бал сте приети тази година в МУ Варна, специалност Медицинска сестра.
Ако някой има инфо или вече е приет ще съм благодарна да сподели с какъв бал е влязъл и дали е момче или момиче, понеже знам, че има разлика.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Дъщерята на моя позната влезе с бал 4:50,още от първо класиране .
Виж целия пост
# 2
Дъщерята на моя позната влезе с бал 4:50,още от първо класиране .
Това най-вероятно е оценката от изпита по биология.
На второ класиране най-ниският бал за момче е 16.09: за момиче - 15,75. Това са балове за МУ -Варна. 
За филиал Шумен балът за момиче е паднал до 13,14, а в Сливен до 15,92. Нямам информация за баловете за филиала във Велико Търново,  както и за момчета в Шумен и Сливен.
Виж целия пост
# 3
Дъщерята на моя позната влезе с бал 4:50,още от първо класиране .
Това най-вероятно е оценката от изпита по биология.
На второ класиране най-ниският бал за момче е 16.09: за момиче - 15,75. Това са балове за МУ -Варна. 
За филиал Шумен балът за момиче е паднал до 13,14, а в Сливен до 15,92. Нямам информация за баловете за филиала във Велико Търново,  както и за момчета в Шумен и Сливен.

Става въпрос за държавна поръчка, нали?
Виж целия пост
# 4
Да, за държавна поръчка
Виж целия пост
# 5
Да, за държавна поръчка

Благодаря Ви за информацията! Всичко най-добро Ви желая Relaxed
Виж целия пост
# 6
Днес излезе трето класиране в МУ Варна.  Балът за момичета мед.сестри е паднал до 14,34. За Шумен е 13,14.
Интересно е, че във Велико Търново още на първо класиране са попълни местата за момичета с най-нисък бал 13,51.
Моята слабост си остават специалността "оптик" и "рентгенов лаборант"
Виж целия пост
# 7
Днес излезе трето класиране в МУ Варна.  Балът за момичета мед.сестри е паднал до 14,34. За Шумен е 13,14.
Интересно е, че във Велико Търново още на първо класиране са попълни местата за момичета с най-нисък бал 13,51.
Моята слабост си остават специалността "оптик" и "рентгенов лаборант"

Благодаря за информацията Relaxed . Максималният бал е 24, нали?
Виж целия пост
# 8
Да, максималния бал е 24.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия