Поскъпване на стоки- фрапиращи цени

  • 193 431
  • 4 962
# 3 540
Екскурзията на децата от 70 лв. вече е 55 евро, уж заради повишените цени на горивата. Това включва единствено транспорт и входни такси, но те са за 1 музей обичайно, а за ученици не са повече от 2-3 евро.
Виж целия пост
# 3 541
Точно това коментираха преди малко в сутрешния блок. Че заплатите са нереално високи. И ще трябва да работим повече за същите пари, защото досега сме живели назаем.
Виж целия пост
# 3 542
Нямам време и възможност да сравнявам единични цени, правя заключение че всичко е двойно по това колко харчим. Ограничили сме се да живеем като спартанци, а заплатата въпреки това се топи още по-бързо, отколкото преди, като се отпускахме да пазаруваме глупости. И това, че заплатите са нереално високи е глупост според мен, как едно младо семейство ще си осигури жилище и нормален стандарт, ако двамата работят за 1500лв при сегашните цени? То затова хората вече не смеят да раждат деца, ние също. Ако нещо се случи и единият остане без работа сме загинали. Особено, ако човек живее и работи в провинцията, ако го съкратят ново място не се намира хич лесно, както е в София.
Виж целия пост
# 3 543
Олиото пак е вдигнато безумно. Допреди седмица-две беше - 2.39 на промоция, от понеделник е 3.11, а редовната цена около 4.
В някой селски магазин ли? Защо постоянно се генерализира??? Сякаш навсякъде е така, а това не е вярно.
2.21лв. е в Lidl другата седмица, а 2.52лв. в T-market тази.

В напълно градски. Някоя от големите вериги. Сега не го намирам, но ще излезе. Определено не съм я сънувала тая цена.
Виж целия пост
# 3 544
И в София не се намира толкова лесно добра работа. Зле платена има. Истината е, че доходите много изостават от увеличението на цените. За пенсиите пък да не говорим изобщо.
Виж целия пост
# 3 545
Калиакра олио е 4 лв. в Лидл на редовна цена.
Виж целия пост
# 3 546
Калиакра олио е 4 лв. в Лидл на редовна цена.

Защото е бранд с висок имидж. Непосредствено до него има олио от други марки на доста по-ниска цена. Аз разлика не съм видяла, не че ползваме много олио.
Виж целия пост
# 3 547
Калиакра в Билла е 1,42€ от днес.
Виж целия пост
# 3 548
В Т макет е 2.04 евро. Преди три дни беше малко по-малко, ама все тая. Особено разлики и аз не намирам между различните марки. Изключвам едно, на което не му запомних марката и миришеше много гадно, било с рапица ми казаха после.
Виж целия пост
# 3 549
Олиото пак е вдигнато безумно. Допреди седмица-две беше - 2.39 на промоция, от понеделник е 3.11, а редовната цена около 4.
В някой селски магазин ли? Защо постоянно се генерализира??? Сякаш навсякъде е така, а това не е вярно.
2.21лв. е в Lidl другата седмица, а 2.52лв. в T-market тази.

В Лидл било, както си и мислех. Щото много ни обичат и го намалят трайно.
Виж целия пост
# 3 550
Мда, това олио в Лидл беше на 2 лева на промоция преди десет дена...взехме две бутилки тогава.
Виж целия пост
# 3 551
Че 3 лв. много ли е за олио? От 10 години е толкова. А заплатите колко пъти се увеличиха?
Виж целия пост
# 3 552
Ми много е. На 2 лева е по-добре...що, лошо ли ще ти е на 2 лева да го купуваш....аз пък зорлям не ща да харча пари и да давам 3, като мога и 2 да дам...лева.
Виж целия пост
# 3 553
Не купувам изобщо олио. Имаме налични още 2 бутилки, от времето когато майка ми си готвеше. Вече не и хич не ми трябва. Мен зехтина ме вълнува, неговата цена падна, доволна съм.
Виж целия пост
# 3 554
Колко е паднала цената на зехтина?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия