Поскъпване на стоки- фрапиращи цени

  • 193 431
  • 4 962
# 3 525
Колко лв. беше таксата за венепункция в Лина преди еврото? Аз отдавна не бях ходила, помня последно 2 лв. Сега е 1.60 евро. Скоро сигурно ще стане 2 евро.
Виж целия пост
# 3 526
Много са поскъпнали лекарствата. Днес купих лекарство, което в края на миналата година беше 15 лв, а днес го взех за малко повече от 15 евро.
Виж целия пост
# 3 527
Точно, вчера си купих Неоралит, миналия месец 16, 17 лева, не се сещам точно, вече е 19!
Виж целия пост
# 3 528
Моя Конкор е на същата цена.
На майка ми също не са поскъпнали.
Виж целия пост
# 3 529
В Сити клиник са вдигнали таксата посещение / друго име не измислиха за този рекет/ от 55 лв / до преди три месеца/ на 55 евро сега. Докладвайте ги. Ще им накривят шапката.
Много са поскъпнали лекарствата. Днес купих лекарство, което в края на миналата година беше 15 лв, а днес го взех за малко повече от 15 евро.
Нещо ме съмняваш. Кое е лекарството?
Виж целия пост
# 3 530
В Сити клиник са вдигнали таксата посещение / друго име не измислиха за този рекет/ от 55 лв / до преди три месеца/ на 55 евро сега. Докладвайте ги. Ще им накривят шапката.
Много са поскъпнали лекарствата. Днес купих лекарство, което в края на миналата година беше 15 лв, а днес го взех за малко повече от 15 евро.
Нещо ме съмняваш. Кое е лекарството?
Приеми го на доверие. Няма да се обяснявам в публичното пространство какво точно  пия.
И в Сити клиник за потребителската такса можеш да ги провериш в кол центъра.
Виж целия пост
# 3 531
Скрит текст:
В Сити клиник са вдигнали таксата посещение / друго име не измислиха за този рекет/ от 55 лв / до преди три месеца/ на 55 евро сега. Докладвайте ги. Ще им накривят шапката.
Много са поскъпнали лекарствата. Днес купих лекарство, което в края на миналата година беше 15 лв, а днес го взех за малко повече от 15 евро.
Нещо ме съмняваш. Кое е лекарството?
Приеми го на доверие. Няма да се обяснявам в публичното пространство какво пия.
И в Сити клиник потребителската такса до преди три месеца беше 55 лв, а в момента е 55 евро. Можеш да ги провериш в кол центъра.
Не мога да имам доверие на случайни хора в интернет. Без конкретика е безсмислено.
Виж целия пост
# 3 532
Както кажеш Simple Smile
Виж целия пост
# 3 533
Олиото пак е вдигнато безумно. Допреди седмица-две беше - 2.39 на промоция, от понеделник е 3.11, а редовната цена около 4.
Виж целия пост
# 3 534
Цените са ужасни, наистина. Ама аз по принцип не давам пари за глупости. Ако чакат салоните за красота на мен, ще мрат гладни. Не сме и много ящни, и месо не обичаме. Ама пак е мега скъпо. Ресторанти не харесваме (поне аз, гнус ме е, защото съм работила в няколко ресторанта). За лекарства също гледаме пари да не даваме, имаме допълнително здравно осигуряване от работодател и се опитваме всичко през тях да минава. При нас голямо перо е горивото, много нанагорно ни идва, а пътуваме, на месец минимум 1500км ги правим, защото ходим до близък град уикенда, ако трябваше и с колата да ходим на работа не знам. Ама идеята е, че преди с този режим едната заплата спокойно я спестявахме, а сега и двамата харчим, от едната заплата, ако остане 50% в края на месеца ще е късмет, а сме само двама, не си представям ако сме трима какво ще е. Честно, не си представях, че ме чака такъв живот, все едно съм пенсионерка, на 19г изкарвах 2 пъти повече от майка ми, имах съвсем други представи за нещата. 😁 Освен това постоянно надграждаме квалификацията си, учим нещо, той кара постоянно вътрешно фирмени курсове, аз магистратура завърших и пак е ад. Кандидатствам и ми предлагат по-малко от това, което съм взимала миналата година! Те заплатите усещам, че сякаш надолу тръгнаха. Море въобще не сме планирали, защото не искам да си помислям какви ще са цените това лято и май ще пропуснем. Ще си ходим на пикник в планината лятото и това е. 😅
Виж целия пост
# 3 535
Заплатите, ако не надолу, поне не вървят нагоре  вече.

Свърши тая , сменяш фирмата и автоматично 15-20% отгоре и така през 1-2 години плюс стандартните  увеличения  във фирмата или смяна на длъжност и растеж.
 
Просто беше нереално, но някои особено младите го имаха за нещо стандартно и мислеха, че  ще е така цял живот. На 5-6 год х2!
Та доста хора ще осъзнаят реалността с болка
Виж целия пост
# 3 536
Ама нормално е, защото и цените за последните 5г са х2
Виж целия пост
# 3 537
Ама нормално е, защото и цените за последните 5г са х2
Ами от  една страна и заради това огромно увеличение на заплати и стандарт цените са ни първенци в Европа вече, хем горивата са най-евтините.
Явно някои си мислеха, че ще станем със стандарта ма топ 3 или 5 в Европа от нищото, с 10 външни фирми и усвояване на всякакви видове фондове.
Това че имотите отидоха в космос не значи нищо.
Виж целия пост
# 3 538
Къде е това огромно увеличение? Само в София. В провинцията не виждам разлика от преди 5г, когато се преместих, заплатите не са мръднали.
Виж целия пост
# 3 539
Олиото пак е вдигнато безумно. Допреди седмица-две беше - 2.39 на промоция, от понеделник е 3.11, а редовната цена около 4.
В някой селски магазин ли? Защо постоянно се генерализира??? Сякаш навсякъде е така, а това не е вярно.
2.21лв. е в Lidl другата седмица, а 2.52лв. в T-market тази.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия