Поскъпване на стоки- фрапиращи цени

  • 193 419
  • 4 962
# 4 035
Извинявайте, но това са изгъзици. Grinning
Някой, ако е луд, да даде толкова пари, прав му път.
Виж целия пост
# 4 036
Какви са тези джанки бре? Златни ли са?
Виж целия пост
# 4 037
Какви са тези джанки бре? Топчета злато ли са?

Предвид сезона на джанките, който е далеко се водят екзотика. По моите разбирания.
Но доколкото схващам хората свикнаха да има целогодишно от грозде до авокадо без да се питат кой ги отглежда и откъде идват.

Ако ще се надпреварваме да снимаме скъпи несезонни продукти няма да му излезе края.

"Общото производство на зеленчуци в България през 2025 г. възлиза на 574 хил. тона, показват данните от публикуваната агростатистика.
Прави впечатление, че при всички зеленчуци се регистрира спад в произведените количества - с 18% са намалели доматите, със 17 на сто картофите, с 13% пиперът"

При този спад и тези цени, се чудя как народът не тръгна са произвежда, а само се възмущава, що е скъпо.
Ами защото не произвеждаме. Внасяме си.
Виж целия пост
# 4 038
Но доколкото схващам хората свикнаха да има целогодишно от грозде до авокадо без да се питат кой ги отглежда и откъде идват.

Но се изживяват като големи природолюбители и природозащитници, защото карат хибриди например. Simple Smile
Виж целия пост
# 4 039
Е, обиколил магазините в квартала...Пипер 14лв., Краставици - 10 лв. Миналата седмица в същите магазини -  пипера беше 10, краставиците- 6... Не съм купувала, само погледнах...И реших - всеки ден ще ходя на магазин, иначе като пропусна няколко дни има вероятност да получа инфаркт...
Виж целия пост
# 4 040
Не се налага да се обикаля.
Цевите ги има и онлайн.
Брошури, приложения.

Краставици 1,27 евро днес
Картофи - 0.35 цента за килограм.

И т.н.

Не е като да няма избор на стоки и цени.

Козунаци има от 1 евро сигурно до 300 евро.
Виж целия пост
# 4 041
Краставиците от 1,30 са просто покъртителни. То по-добре да ги хвърлят - за нищо не стават Sad
Виж целия пост
# 4 042
Краставиците от 1,30 са просто покъртителни. То по-добре да ги хвърлят - за нищо не стават Sad
Е като има кой да ги купува що да ги хвърлят....И едните и другите
Виж целия пост
# 4 043
Краставиците от 1,30 са просто покъртителни. То по-добре да ги хвърлят - за нищо не стават Sad
Не са 1.30€, 1.27€/кг, перфектни са, крехки и вкусни
Виж целия пост
# 4 044
О, не, сега как ще живеем без джанки?!
Иначе би било чудесно ДДС за продуктите от малката потребителска кошница да бъде намалено. Само чеее... ще се вдигне ставката за разни други неща - алкохол, цигари, разни по-капризни плодове като череши и ягоди, козметика и други.
И пак ще настане рев - защо цигарите ми са 8 евро, защо бирата ми е 5 евро, защо не мога да ям череши до припадък вече...
Виж целия пост
# 4 045
Без джанки сме за никъде.
Виж целия пост
# 4 046
С две думи, всичко е точно, най-евтините фасове и пиене на корем в Европа, най-скъпите хранителни продукти и на всеки метър хазартни игри, ефбет и т.н.
Очаквам черешите да ги пуснат по 70-80 евро килото и ще има кой да купи, включително бабите с пенсията за внука, че да не му стане нещо, ако не яде.
Прост народ, слаба държава
Виж целия пост
# 4 047
Скрит текст:
С две думи, всичко е точно, най-евтините фасове и пиене на корем в Европа, най-скъпите хранителни продукти и на всеки метър хазартни игри, ефбет и т.н.
Очаквам черешите да ги пуснат по 70-80 евро килото и ще има кой да купи, включително бабите с пенсията за внука, че да не му стане нещо, ако не яде.
Прост народ, слаба държава

Oпитай се да отнемеш евтините фасове и пиенето на корем. Без да предизвикаш революция. Няма да можеш.
Виж целия пост
# 4 048
Никаква революция няма да стане.
Не и в БГ.
Половината ще са доволни.
Другите няма да направят нищо.
Виж целия пост
# 4 049
Цитат
Не са 1.30€, 1.27€/кг, перфектни са, крехки и вкусни

Е как ще са хубави? Огромни са, страшни изкуственяци. Не бих взела такива и без пари да ми ги дават... То хубаво прИмоция, ама не сме прасета Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия