Поскъпване на стоки- фрапиращи цени

  • 193 415
  • 4 962
# 4 050
Скрит текст:
С две думи, всичко е точно, най-евтините фасове и пиене на корем в Европа, най-скъпите хранителни продукти и на всеки метър хазартни игри, ефбет и т.н.
Очаквам черешите да ги пуснат по 70-80 евро килото и ще има кой да купи, включително бабите с пенсията за внука, че да не му стане нещо, ако не яде.
Прост народ, слаба държава

Oпитай се да отнемеш евтините фасове и пиенето на корем. Без да предизвикаш революция. Няма да можеш.
Ще стане да живее контрабандата. Митничарите ще станат милиардери.
Виж целия пост
# 4 051
Те и сега хич не са бедни.
Виж целия пост
# 4 052
Тогава ще станат още по-богати, като през 90те, а тогава вземаха само по 10 марки на кола и 100 на автобус.
Виж целия пост
# 4 053
Цитат
Не са 1.30€, 1.27€/кг, перфектни са, крехки и вкусни

Е как ще са хубави? Огромни са, страшни изкуственяци. Не бих взела такива и без пари да ми ги дават... То хубаво прИмоция, ама не сме прасета Joy
Е, при нея може да са от друга партида или направо от друг доставчик.
Нали не си мислиш, че зарзаватът в цялата мрежа е един и същ навсякъде.
Виж целия пост
# 4 054
Цитат
Не са 1.30€, 1.27€/кг, перфектни са, крехки и вкусни

Е как ще са хубави? Огромни са, страшни изкуственяци. Не бих взела такива и без пари да ми ги дават... То хубаво прИмоция, ама не сме прасета Joy
Е, при нея може да са от друга партида или направо от друг доставчик.
Нали не си мислиш, че зарзаватът в цялата мрежа е един и същ навсякъде.
Доколкото видях от снимката.. Същите мутанти са Grinning
Виж целия пост
# 4 055
Днес в Лидл видях чушка за пълнене с големина на среден пъпеш. Какво е това чудо?!
Не се сетих да снимам.
Виж целия пост
# 4 056
Aко става дума за едни червени камби, страхотни са. С много месо и добър вкус. Но побират много плънка.
Виж целия пост
# 4 057
Кило и половина краставици за 1.90.



Чудни са, свежи, сочни. Нищо мутантско няма.
Виж целия пост
# 4 058
Явно всичко под 10 евро в главите на някои хора не струва и не се купува.
Което не значи, че го няма и не се купува от други.
Виж целия пост
# 4 059
Снощи правих резервация за лятото: миналата година края на август нощувка на същото място е била 95 лева, за септември тази година платих 75 евро.
Да, знам, че и без почивка може, но темата е за споделяне на цени.
Виж целия пост
# 4 060
Сифилис,ще си стоите вкъщи да ги научите хотелиерите.

В Гърция цените на хотелите и апартаментите за лятото паднаха.Миналия месец гледахме и доста скъпо.
Виж целия пост
# 4 061
Преди имаше полза да се резервира от рано. Последните години даже в последния момент излизат доста по-изгодни неща. Ако човек иска точно в конкретен хотел, може би не. Но ако си даде широк толеранс, оферти има.
Виж целия пост
# 4 062
Ей така се оляха с цените в Созопол и затова тази година ще сме в Несебър. iSiktir и нощувките ни излизат точно колкото миналата година.
Виж целия пост
# 4 063
Още януари цените по българското черноморие бяха увеличени на база предходния сезон /коментирам за на юг от Созопол/. Всяка година тогава резервирам и разглежадм/кореспондирам за оферти.
Турция през Емералд излизеше най-евтино.
Виж целия пост
# 4 064
Декември-януари цените бяха много по-високи от сега,за бг черноморието,Гърция и дори Турция (въпреки че там виждам доста по-малка амплитуда).
Това се обяснява с липсата на израелските туристи,супер скъпите горива и оттам самолетни билети.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия