Поскъпване на стоки- фрапиращи цени

  • 193 436
  • 4 962
# 2 280
2€ няма в момента, това е стара снимка или някаква промоция.
Снимките са мои и са актуални. Тази от Франция е от края на миналата седмица, а в Била снимах вчера. За 125 грама са и двете цени.
250г беше 3.05 евро, с тук е повече от двойно по- скъпо

 Toва е от новата брошура на Тмаркет. Цената е валидна за четвъртък и петък 29 и 30.01. Обаче  изглежда различна опаковката. Сигурно и на вкус няма да е същото.

Виж целия пост
# 2 281
Маслото Президент в Т-Маркет е пакетирано в Полша и маслеността му е по-ниска – 60%.
Виж целия пост
# 2 282
масло без значение от марката под 80% е смехотворно да се разисква колко струва
Виж целия пост
# 2 283
Много ми е чудно какво са останалите 40%?
Виж целия пост
# 2 284
ВУдиШка....
Виж целия пост
# 2 285
Палмови хидрогенирани мазнини.
Убиец на сърдечно- съдовата система...
Виж целия пост
# 2 286
Палмови хидрогенирани мазнини.
Убиец на сърдечно- съдовата система...
Доказателства?
Виж целия пост
# 2 287
Това не е масло.И пак е над евро по-скъпо от останалата Европа.
Виж целия пост
# 2 288
Би трябвало да пише на опаковката. Аз уж чета състава, но не съм виждала никъде на масло да пише, че съдържа палмова мазнина.
Виж целия пост
# 2 289
Ха ха ха....То и на сиренето не пише, а пък баничките са с масло и сирене...
И при печенето магически иЗчезва...
После инсулт или инфаркт - избора е ваш.
Виж целия пост
# 2 290
Не би трябвало да е палмово масло, защото то е пак мазнина и ще вдигне процента. По-скоро е белтък или някак си емулсия на вода...
Но тогава ще е диетично нискокалорично масло и ако на вкус е същото що пък не?

П.П. Ами да, така било, питах ИИ и ето:

Виж целия пост
# 2 291
82% е маслото в тмаркет и да, полско е, разпознава се от френското по грамове - 125 и 250 за френското

Виж целия пост
# 2 292
Ха ха ха....То и на сиренето не пише, а пък баничките са с масло и сирене...
И при печенето магически иЗчезва...
После инсулт или инфаркт - избора е ваш.
Любимо ми е някой като теб да се прави на обиден, че не са му повярвали. Grinning
Доказателства? Дай 100-150лв. да изследват маслото за хидрогенирани мазнини, докажи го и ще фалираш President. Да, ама не. Трябва да ти вярват всички безрезервно, щото ти го казваш.

Да не мислиш, че досега никой не се е сетил да изследва краве маслата? Щом не сме чули, явно резултатите не са бомбастични.
Виж целия пост
# 2 293
Не се карайте, при мен в щатите дори не пише колко % е мазнина.
Ето го соленото масло:

Виж целия пост
# 2 294
82% е маслото в тмаркет и да, полско е, разпознава се от френското по грамове - 125 и 250 за френското

 Toва от утре явно е различно. Дори и на опаковката си пише 60%
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия