Поскъпване на стоки- фрапиращи цени

  • 193 422
  • 4 962
# 2 310
И като се плати доставката пак ще излезе 13 лв. Сусамов тахан купувам от Лидъл, 5 лв. е 300 грама мисля.
Виж целия пост
# 2 311
И като се плати доставката пак ще излезе 13 лв. Сусамов тахан купувам от Лидъл, 5 лв. е 300 грама мисля.

Е, на сметка е да си купи човек по-голямо количество, срокът на годност е голям, така че повече от 50 % си спестяваме.
Виж целия пост
# 2 312
Аз искам да се оплача от Lilly .
Кремчето , което по принцип си купувам на тяхната марка е с тройно по-висока цена
Но е в нова опаковка и заради това не подлежат на санкции за вдигане на цените..
Дори не им трябва нова опаковка.
Снимка отпреди няколко часа:
Скрит текст:

Не бързайте да купувате днес, от утре е на промоция!
Виж целия пост
# 2 313
Ужас, това си е за КЗП.
Виж целия пост
# 2 314
Здравейте! Направо вече не знам какво се случва с тези цени. Влизам онзи ден в Лили и направо ми се изправи косата. Един душ гел 7-8 евро, сапуни по 3 евро, ролки, дезодоранти....
В клуба на богатите май не сме чак толкова богати, а си ставаме все по-бедни.
Братовчедка ми живее в Испания и като се прибра не можа да повярва. Там една ролка е от порядъка на 1-2 евро, храната е на половина...
Не знам, започвам да търся някакви алтернативни места да се снабдяваме вкъщи, защото не се издържа само с две заплати.
Виж целия пост
# 2 315
Политиката на "Лили" явно е да обявяват най-високите цени, съответно на намаление да праскат едни зашеметяващи проценти отстъпка, след които стоката е с цена като в другите сходни вериги.
Тия тотално са се побъркали. И не са само в лили, навсякъде е мега скъпо.
Виж целия пост
# 2 316
Лили открай време са безумно скъпи в сравнение с конкуренцията. Не знам кой продължава да пазарува там.
Виж целия пост
# 2 317
Лили открай време са безумно скъпи в сравнение с конкуренцията. Не знам кой продължава да пазарува там.

Такива като мен - живея на 5 минути от тях и минавам край магазина им по друга работа. И ако ми трябва нещо не скъпо и ежедневно това, че ще дам лев или два в повече не ми е аргумент срещу опцията да се разкарвам до ДМ. Но за по-големи неща не бих взела от тях. Особено пък в моловете, където магазините са един до друг. Там ми е тотално непонятно как Лили оцелява.
Виж целия пост
# 2 318
Не всичко е по-скъпо в Лили. Аз, защото не следя промоциите, веднъж се прецаках да взема от ДМ една корейска пяна за лице, което в Лили беше към 5 лева по-евтина.
Виж целия пост
# 2 319
Цените са според зависи от доставчиците им и техните кампании. Иначе кварталните им магазинчета едвам се издържат, моловете са им топ оборота.
Аз като се замисля, спрях да пазарувам там, тъй като и във Фантастико пускат промо и ми е ежедневния магазин.
Виж целия пост
# 2 320
Е, на сметка е да си купи човек по-голямо количество, срокът на годност е голям, така че повече от 50 % си спестяваме.
Преди години поръчвах от Тръндеви и кашоните им бяха по 12 буркана, така че повече от 1-1.50 на буркан за доставка едва ли ще излезе.

Ако сайтът им е с актуални цени - цената на сусамовия тахан не е мръдналa за 12 години, даже в мейла с поръчката ми от 2014-та е била 5.70. Astonished
Виж целия пост
# 2 321
Тиквичките в СБА са 9.99 лв./ 5.11 €. Турски.
Виж целия пост
# 2 322
Какви са тези обобщения? Аз също пазарувам от Лили, както и други хора. Всеки път като вляза дори в кварталния Лили има хора, че и купуват. Имат хубави промоции и изгодни неща, но трябва да се следят. Аз така нацелих миналата есен с лаковете на Essie и декоративна козметика и с още няколко момичета изкупихме магазина.
Виж целия пост
# 2 323
Тиквичките в СБА са 9.99 лв./ 5.11 €. Турски.

За средата на февруари това е съвсем нормално.
Виж целия пост
# 2 324
Тиквичките в СБА са 9.99 лв./ 5.11 €. Турски.

За средата на февруари това е съвсем нормално.
Сериозно?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия