Поскъпване на стоки- фрапиращи цени

  • 193 426
  • 4 962
# 2 400
Ама кой е казал, че коментираме цени само в хипермаркетите?! Още утре ще ти снимам от пазара, спокойно.
Виж целия пост
# 2 401
Пазарът до нас - Красно село - е кошмарно скъп. Ето, казах го.
Виж целия пост
# 2 402
Стига с тия вериги, не всички пазаруваме от тях.
Виж целия пост
# 2 403
Много ясно беше обяснено защо има поскъпване, но все още в темата има неразбрали.

Хубаво, ама това, че разбираш нещо не означава, че трябва да си доволен, нали? Или искате да кажете, че хората нямат право да недоволстват?
О, имат разбира се. От дивана в социалните мрежи се недоволства.
Като дойдат избори се ходи за гъби.
Виж целия пост
# 2 404
Като никой от кандидатите не ми харесва, защо да гласувам?
Виж целия пост
# 2 405
Като никой от кандидатите не ми харесва, защо да гласувам?
За да не бъде купен/продаден вота ти.
Виж целия пост
# 2 406
Ама вие разбирате ли, че от наличните кандидати ми е все едно кой ще е.
Виж целия пост
# 2 407
Ама вие разбирате ли, че от наличните кандидати ми е все едно кой ще е.
Нека не спамим темата.
Накратко:
Поинтересувайте се какво се случва, когато няма избирателна активност. Има опция "не подкрепям никой", за такива като вас.
Ако всички излязат да гласуват, мафията ще се затрудни в купуването на гласове. Негласуването води до това, коет се наблюдава у нас. Корупция на всички нива, завладяна държава, облагодетелствани определени фирми, кражба на еврофондове и много други.
И част от темата. Унищожиха земеделие, животновъдство, млекопроизводство. България е произвеждала храна и суровини и за износ, но това не е угодно на някои. За това заводи и краварници се приватизираха и закриха.

А пък вие не ходете да гласувате, като не ви се занимава.
Оплаквайте се, че ядете вносни храни, и са скъпи. И по скъпи ще стават. Част от плана е.
Виж целия пост
# 2 408
Купувайте от частници, почти всичко продават и е по-евтино.
Виж целия пост
# 2 409
Как така от частници, то държавно производство няма отдавна?
Виж целия пост
# 2 410
От хора, които произвеждат. На зимата е само мляко, но лятото продават плодове, зеленчуци, мед. Вкуса е съвсем различен, не че и те не слагат тор и препарати.
Виж целия пост
# 2 411
Как да знам, че са производители, а не прекупвачи.
Само лятото ли имам право на плодове и зеленчуци?
Виж целия пост
# 2 412
Абсурд да се доверя на самозвани производители.
Виж целия пост
# 2 413
Абсурд да се доверя на самозвани производители.
И аз.
Месо, яйца, млечни...абсурд да купя от "частник"

Макарони, олио, захар, брашно...и тях ли трябва от производител да търся...прах за пране, шампоан, сапун...домашни???

Някои хора живеят в паралелна реалност.
Виж целия пост
# 2 414
От днес..дюнер голям вече е 4.50 евро.
До вчера буквално- 4.09 евро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия