Поскъпване на стоки- фрапиращи цени

  • 193 415
  • 4 962
# 2 415
Т.е? Пада цената защото е намаляло търсенето?
Виж целия пост
# 2 416
Като намалят цената, ще намалят и пълнежа.
Виж целия пост
# 2 417
Оффф..качва се. Обърках се ..от 4.09 на 4.50 евро...ще редактирам.
8 лв беше, тоест 4.09 евро ..
Сега го окръглиха. Нагоре. С доста го окръглиха. Не на 4.10..а направо на 4.50...скоро на 5 евро.
Виж целия пост
# 2 418
Аха, че ни изкара акъла.
Ами не ги яжте тия боклуци.
Виж целия пост
# 2 419
Фирмата с дейности в детската градина е решила да си вдигне втората такса от 120лв на 160лв, ей така по случай еврото. Учудвам се, че никой от родителите не възропта при положение, че си променят условията по средата на годината. През септември беше обявена цена от 30лв на месец.
Подобни кокошкарски прояви ми правят много лошо впечатление.
Виж целия пост
# 2 420
Аха, че ни изкара акъла.
Ами не ги яжте тия боклуци.

Не помня да попитах какво и дали да ям. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 421
Фирмата с дейности в детската градина е решила да си вдигне втората такса от 120лв на 160лв, ей така по случай еврото. Учудвам се, че никой от родителите не възропта при положение, че си променят условията по средата на годината. През септември беше обявена цена от 30лв на месец.
Подобни кокошкарски прояви ми правят много лошо впечатление.

А те как да оцеляват, след като всичко се увеличава?
Виж целия пост
# 2 422
Магнитен конструктор в Ozone, който следя от дълго време, беше 45евро/89лв. Седмица преди рождения ден на детето стана 59евро/117лв. Що за увеличение за ден?!
Виж целия пост
# 2 423
Дай потребителите да мислим как ще оцеляват другите, но да се самоубеждаваме, че няма скок в цените и ще оцелеем и този път.
Виж целия пост
# 2 424
Аз затова си отяждам на гироси в Гърция. 3-3.50 евро - огромен и много вкусен.
Виж целия пост
# 2 425
Това не яж, онова купувай от производител.

Да се върнем в каменната ера?
Виж целия пост
# 2 426
И по- голяма инфлация сме преживели, ще преживеем и тази, няма страшно.
Виж целия пост
# 2 427
Лично аз спрях да купувам доста неща. Не толерирам бясното поскъпване и ще преживея и без тези стоки.
Виж целия пост
# 2 428
При нас пазарът на Младост 1 е станал убийствено скъп. Пазарувам от веригите.
Лично аз спрях да купувам доста неща. Не толерирам бясното поскъпване и ще преживея и без тези стоки.
И аз така.
Виж целия пост
# 2 429
Аз затова си отяждам на гироси в Гърция. 3-3.50 евро - огромен и много вкусен.

в коя част на Гърция това? щото не и в северната... Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия