Поскъпване на стоки- фрапиращи цени

  • 193 422
  • 4 962
# 4 080
За 1.05 и 6.05 ще вдигнат още цените.
Виж целия пост
# 4 081
Ще взема да му стана фен на тоя Лидл, страхотен набор имаше вчера за 10 евро.
Виж целия пост
# 4 082
В нашия квартален магазин 20 яйца са 5 евро.
Обаче са от клетъчно отглеждане, BG3.
Тези от 7.99 евро да не са от щастливи кокошки? Simple Smile
Виж целия пост
# 4 083
В нашия квартален магазин 20 яйца са 5 евро.
Обаче са от клетъчно отглеждане, BG3.
Тези от 7.99 евро да не са от щастливи кокошки? Simple Smile

А да бе...Не. От алчен търгаш са...Satisfied
Виж целия пост
# 4 084
Не, от Щастливи кокошки, а от Щастливи търгаши Grinning
Виж целия пост
# 4 085
Хотелите са с 9% ДДС, би трябвало и ресторантите по курортите също да са с 9%, подкрепа на туризма, защото работят само 3-4 месеца сезонно.
Виж целия пост
# 4 086
Само за хотелите е 9%
Виж целия пост
# 4 087
Преди месец на топ турситчески места в Нова Зеландия и Австралия - Мелбърн център, сладоледите в италиански хубави  джелатерии, страхотно качество бяха по 20-22евро/кг.
Тия дни в Италия абсолютно същата работа, 20-22 евро/кг, като нищо подобно не може да се намери у нас без значение колко струва. Шам фастъка на всяка хапка имаше по 3-4 парченца ядки или пълно, както и всички други вкусове.

В София в кв.Изток  в набедената сладоледаджийница Gelato & Latte до Лидл, сладоледа беше 37 евро/кг преди месец!
 Естествено няма нищо общо с този от Италия и дори Австралия, но както се вижда и ценово няма нищо общо. +

Това е писано като ревю преди около година от някаква жена за същото място.

Unfortunatelly the prices are the highest on the market at the moment. Not sure what caused the price to go up with 40% for the past 6 months. Haven't seen an explanation for this.


Не, няма абсурдно поскъпване и цени като в Швейцария и Дубай
Виж целия пост
# 4 088
Тук нямаме конкуренция. Малко производители, много клиенти.
Виж целия пост
# 4 089
Това за черешите видяхте ли го - https://webcafe.bg/bulgaria/nay-skapite-chereshi-v-evropa-u-nas- … -na-kilogram.html
Да си знаете...
Виж целия пост
# 4 090

Тази студена и дъждовна пролет определено не помага.
Виж целия пост
# 4 091
Нищо им няма на черешите от това. Важното е да няма слана и да измръзнат цветчетата докато са във фаза на цъфтеж.
Виж целия пост
# 4 092
До покрай черешова задушница черешите винаги са в таван цените. След това на повечето места ги оправят, защото иначе трябва да хвърлят стоката.
Виж целия пост
# 4 093
Производителите на череши в Бг винаги измислят причини за надуване на цените. Зимата е много студена, зимата е топла, валят много дъждове през май, голяма суша през май, няма работници да приберат реколтата, прекупвачите им дават ниски цени и производителите са на загуба, има много череши, но няма пазари за продукцията им, какво ли още не.
Виж целия пост
# 4 094
И все пак да не сме толкова черногледи... нашите череши си остават по-йовтинки от аржентинските, които са с цени все едно Меси ги е брал, Батистута ги е товарил, а Марадона е възкръснал и лично е пилотирал самолета насам.

Черешите че са скъпи, скъпи са. Лошото е, че рядко нацелвам хубави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия