Съпруги на военнослужещи - 34

  • 23 512
  • 743
# 540
Привет, прекрасни!
 Стартът на деня е чудесен - кафето изпито, в компанията на мъж, къде? В кухнята. Joy
Днес денят ми започна с хубави вести - да отида до Спиди и да си получа подаръка от мило другарче. За поредна година си разменяме подаръци с готините баби. Имам час утре при нотариуса, за да финализираме сделката за белия кон.
МИС Ю, мотото за днешния ден много ми харесва. Надежда Захариева беше написала нещо подобно в едно свое стихотворение ...любовта е да раздаваш живота си без жал и мигом да забравиш кому, какво си дал...Ще чакам - все още стискам палчетата.
СЕТИ_БЕТИ - ползата от това да учиш в Университет е, че когато се напиеш не те наричат алкохолик, а бохем Stuck Out Tongue Winking Eye
ДУНДИ и от теб чакаме добри вести.
ЛУННО ЦВЕТЕ, поспивала си си като млада, защото си гледала когато трябва - когато си се женила. А който е спал тогава, после ще будува.Joy
МЪНИЧЕ, още ли е валидна поканата за кафе на терасата? Уютно е и красиво!
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, уводните ти думи от онзи ден, много ми харесаха. "Хората винаги бързат. Струва им се, че са закъснели, че трябва спешно да станат някой, да постигнат нещо, да успеят във всичко. А животът не е да бързаш. Той е за моментите. За това как пиете чай, докато топлите дланите с чашата. За това как светлината пада върху възглавница. За това как диша някой близо до теб. И това е всичко - и има вечност. Просто маскирана като "обикновен ден".  - Макс Фрай. Колко много истина събрана в няколко изречения...Hug
РАДИНКА, харесва ми идеята да стимулирам и подпомагам хора, които с труд и фантазия радват другите. Бих искала да си купя 10 картички. От показаните си избирам 1, 2, 3, 5 и 7 по два броя. Как ще ми ги изпрати, тя да каже. Също и паричките как да й изпратя.
Изчезвам, че както се заплеснах, гладни ще останат внучките. Отивам да направя картофеното пюре и да изпържа няколко кюфтета. Това измислих за днес,
Виж целия пост
# 541
Фло, чудесно меню, рязко огладнях 😂
Днес го раздавам по-лежерно, имам много работа, но тя няма да избяга. Няма да си давам зор и да си създавам излишен стрес.
Стискам палци на който има нужда и ви оставям, надявам се в добро настроение!
Виж целия пост
# 542
Фло, днес поканата за кафе е на двора.
В селото, където е къщата ни, всяка година организират базар в Кметството, а със събраните средства купуват подаръци на децата тук Heart
Прегърнах иициатива и творя за базара, та днес от тук се включвам Simple Smile
Виж целия пост
# 543
МЪНИЧЕ, значи среща на село, под шипковия храст! Страхотно!!!
Догодина ме включи в инициативата. С удоволствие бих участвала!
 А какво приготвяш?
СЕТИ_БЕТИ, бих признала технологиите за много напредничави, ако можех през монитора да ти изпратя порция кюфтета, с гарнитура пюре и няколко кисели краставички за разкош. Ако можеше да полея клавиатурата и до теб да стигне чаша червено вино... Овой е стАндарт. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 544
Привет,
Минавам с молба да пуснете палците, благодаря ви!
Днес успешно и моят дядо Коледа дойде на 4 гуми, точно това, което исках и си бях харесала. Минахме и нотариус, остава ми КАТ. Доволна съм! Надявам се да ни слуша и да сме само за обслужване в сервизите.
Пожелавам ви приятна вечер и изчезвам, че за нищо не стига това времееее! ❤️
Виж целия пост
# 545
Честито Мис Ю! Прекрасни места да посетите с новата дружка! Разкажи повече!
Вие кръщавате ли си колите? Ние не, ама сестра ми примерно всяка кола е с име. То не беше Ричард, Фиона, сегашната нещо ми се губи как се казваше 😂
Виж целия пост
# 546
Фло, с най-голямо идоволствищие ще ти каза другата година, ако искаш, да се включиш Heart Аз правя играчки за елха от борови "филийки".
Преди години си бях правила за елхата вкъщи и следващата година ги дадох за базара в училище - голям интерес имаше, та реших и сега в село да пробвам, да видя как ще вървят нещата. Отделно от това ще направя и меденки - айсинга вече е оцветен и чака само, да остане време и меденките да изпека Joy
Тези са днешните "филийки" - тъкмо лакирани и оставени да съхнат на слънце Simple Smile

Мис Ю и тук - със здраве да си караш звяра и пари за него - само в бензиностанцията!
Да ви заведе на много хубави места и да трупате само хубави спомени!
Сети, първата ми лична кола беше едно Клио - Безсмъртника си бях кръстила, защото на него се учех да шофирам и си беше безсмъртно Kissing Heart
Сега си карам една Астричка - Керемида или още известна с партизанското име Червения дракон Joy Берлингото на ММ пък съм го кръстила Аквариума - то с такива прозорци, точно като в аквариум се чувствам вътре Joy
Виж целия пост
# 547
Оооо, МИС Ю и ти много си слушала и затова получи подарък!
Честито! Със здраве да я ползвате!  Винаги около теб да шофират нормални "колеги". Освен да наливаш гориво, други задължения да нямаш. А и масло отвреме навреме. Stuck Out Tongue Winking Eye
Дай малко подробности - каква "порода", какъв цвят, бензин, дизел, Евро - колко?
Лека нощ и спокойни сънища!
Виж целия пост
# 548
Фло, страхотна си. Ама то си го знаем всички.Девойчето се зарадва много,преди два месеца тя претърпя най-голямата загуба която може да има един млад човек. И с картичките сега лекува рани. Като казах от къде е поръчката,точните и думи бяха," не съм вярвала ,че и от бг мама някой ще предпочете мойте картички". Стана ми мило ,та ние сме голям авторитет 😂. Аз като една мила домакиня си взех ме кола а абсорбатор,моя изгоря,но това което избрах ще дойде към 20. Нищо здраве да е,ще си миришем на манджа. Усмихнат ден прекрасно!
Виж целия пост
# 549
"Ничие щастие не е гарантирано. Животът дава на всекиго време и място. От нас зависи да ги изпълним с радост..."
Хорас Браун

Добро утроооо! ☕🫰☕



Благодаря ви, момичета! Надявам се да е послушна количката 🫰
Сети, не знам дали ще я кръстя, сякаш не.. пежото ми няма име, няма и да има 😂
Хюндай ix35 си взехме. Голяма семейна кола е, автоматик, тепърва ще му свиквам... Вчера като го взехме и ми се видя като космически кораб спрямо пежото ми (пежо 307 карам до сега), ама ще му свикна. Всички казват, че автоматик и голяма кола се карат лесно, та ще я видим ние таз работа.
Фло не е чак нова, но аз си бях определелила бюджет и действах спрямо него, но пък е по-новичка от тази ми в момента. А ти знаеш, споделих ти като се видяхме, колко пъти беше в сервиз пущината последните месеци. Та сега се надявам тази да слуша 🥰

Оставям кафенцето и изчезвам да се оправям за работа, вчера бях в извънреден отпуск, ама днес съм си на линия 🫣☕🫰
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 550
Добро утро и от мен!
Честито, Мис Ю!!! Да слуша новото добиче, да папка икономично и на не боледува.
У нас не знам зали имат имена колите. Имахме едно Ауди 80 - викахме му светкавицата. Подле волво в40, то е червеният дракон, моето си беше Пипито (пежо 206), сегашното волво е волвол (щото все го товарим на умиргане). Аз не се справям с автоматика. Червеният дракон си е моята любов.
Хубав ден на всички!!! Днес ще е топло...
Виж целия пост
# 551
Добро утро, прекрасни!
Днес съм поспаланка. Чакам си кафето.
МЪНИЧЕ, снощи не съм видяла твоите красоти. Леле, и това ли го можеш, момиче? Ами аз такива неща не мога да правя. Виж, сладки мога. Ще зарадваш дечицата. Браво!
МИС Ю, карай смело и безаварийно. Казват, че с автоматични скорости се кара по-лесно. А какъв на цвят е звяра? Та ти не отговори на най задавания от жените въпрос. Joy
РАДИНКА, нека картичките да са 15. Пожелавам на момичето да преодолее трудните времена. Заниманията с нещо приятно лекуват. Дано има повече клиенти. Аз не бързам. Когато може, тогава да ми ги изпрати. Даже и след празниците да е, няма проблем. На теб честита ти придобивка. Сега абсорбатор, а като имате нужда и кола ще си вземете.
СЕТИ, нашите коли са Червения змей, Бялата птица, Глезан ( Ситроена), Пасата остана некръстен, а сега ще си имаме Белия кон. Днес отивам при нотариус и после в Представителството, за да си я взема. Предупреждавам софийските момичета от 14,00 до 16,00 да не излизат по улиците. Stuck Out Tongue Winking Eye
МАГИ, за теб - чувалчето с прегръдките! Hug
Ромео дрънка със звънчето, значи е готово кафето. Grinning
Хубав ден, милички.Heart
Виж целия пост
# 552
МисЮ, честита придобивка. Да си я ползвате дълго и безаварийно.
Който не е карал автоматик, той не знае колко е удобно това нещо в градски условия. Точно за две минути се свиква. И можеш да караш с една ръка.  Blush Аз по принцип държа волана с едната. Хвана ли с двете и колата започва да криволичи. Кьопава работа. Joy
Моите коли не са имали имена.
Ние вчера се разходихме до София. Пълна лудница е там. То в Пловдив има трафик, но там е чудо. Тръгнахме да излизаме от града в час пик, страшна работа.
Важното е, че всичко е наред при нас. Всъщност бяхме на преглед на нероденото бебече на сина на ММ. Неродената мома е добре, все още има място за подскачане в корема на майка си. Но скоро ще ѝ отеснее и ще трябва да излиза, че я чакаме.
После се отбихме до Джъмбо, но нашето си. Мислех си, че в 20 часа няма да има много хора. Нищо подобно. Взех си дребна украса за офиса. У нас още не съм извадила елхата. Може би тази седмица, ако ми дойде вдъхновението.
Прекрасен ден на всички. Тук слънцето не иска да се покаже.
Виж целия пост
# 553
Фло, сив металик е, харесва ми!
Абе както казах пред пежото си е като космически кораб 😂 ама ще свикна, няма къде да ида 🫣
Дунди, сигурно момата ще се роди на кака си Данита на датата 🤭 или пък ще е първото евро бебе на 2016та?! Кой да знае! Само да е здравичка, пък когато тогава. Иначе мен крака повече ме притеснява от ръката... Хубавото е, че съм свикнала и аз с лявата ръка на волана, дясната в небитието хаха, нооо левия крак ще видим какво ще го правим 😂

Лошото е, че тези дни плътно сме с ангажименти до към 20ч всяка вечер и няма кога да карам, а махна ли я от паркинга след 20ч после трябва да спра в съседен квартал 🫣😂
Виж целия пост
# 554
МисЮ, раничко идва да е на датата на Дзвера, пък и тя ще се пада леля, каква кака???
И за първо евробебе ще е раничко. Още поне месец трябва да си стои на топло и да расте.

Значи за левия крак - като тръгне да мърда и му шляпаш един шамар Joy и ще се научи да не мърда.
Заради липсата на места за паркиране моята кола е на платен паркинг. Влизам и си излизам, когато ми е кеф, но имам такъв на удобно място. Кошмарно е само, когато съм напазарувала. Някой трябва да ме чака пред входа или ММ ме разтоварва с покупките, а той отива да паркира.

И още веднъж леко и безаварийно шофиране.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия