Стартът на деня е чудесен - кафето изпито, в компанията на мъж, къде? В кухнята.

Днес денят ми започна с хубави вести - да отида до Спиди и да си получа подаръка от мило другарче. За поредна година си разменяме подаръци с готините баби. Имам час утре при нотариуса, за да финализираме сделката за белия кон.
МИС Ю, мотото за днешния ден много ми харесва. Надежда Захариева беше написала нещо подобно в едно свое стихотворение ...любовта е да раздаваш живота си без жал и мигом да забравиш кому, какво си дал...Ще чакам - все още стискам палчетата.
СЕТИ_БЕТИ - ползата от това да учиш в Университет е, че когато се напиеш не те наричат алкохолик, а бохем

ДУНДИ и от теб чакаме добри вести.
ЛУННО ЦВЕТЕ, поспивала си си като млада, защото си гледала когато трябва - когато си се женила. А който е спал тогава, после ще будува.

МЪНИЧЕ, още ли е валидна поканата за кафе на терасата? Уютно е и красиво!
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, уводните ти думи от онзи ден, много ми харесаха. "Хората винаги бързат. Струва им се, че са закъснели, че трябва спешно да станат някой, да постигнат нещо, да успеят във всичко. А животът не е да бързаш. Той е за моментите. За това как пиете чай, докато топлите дланите с чашата. За това как светлината пада върху възглавница. За това как диша някой близо до теб. И това е всичко - и има вечност. Просто маскирана като "обикновен ден". - Макс Фрай. Колко много истина събрана в няколко изречения...

РАДИНКА, харесва ми идеята да стимулирам и подпомагам хора, които с труд и фантазия радват другите. Бих искала да си купя 10 картички. От показаните си избирам 1, 2, 3, 5 и 7 по два броя. Как ще ми ги изпрати, тя да каже. Също и паричките как да й изпратя.
Изчезвам, че както се заплеснах, гладни ще останат внучките. Отивам да направя картофеното пюре и да изпържа няколко кюфтета. Това измислих за днес,






Аз по принцип държа волана с едната. Хвана ли с двете и колата започва да криволичи. Кьопава работа.