От рано започвам със задачите.
1. На кафе с гадже.
2. Да довърша кокосовия сладкиш, че ще пътува за Варна.
3. Да си взема "коня"
Тези задачи са до обяд. За след обяд - други.
Днес стиснете палчета, че малката внучка се явява на изпит по немски за ниво Б 1. Искаше да покрие Б 2, но учителката й я посъветва да не бърза, За Б 2 щеше да се явява с ученици 10 и 11 клас, а сега ще бъде с 8 и 9 клас.
За малко да не й позволят участие, заради "произхода" й. Хлапето се възпротивило, като казало, че тогава и по български не може да го изпитват, пак заради "произхода"
Умница ми е тя. Дано днес успее. Сериозно учи тази седмица.НИА ми се губи. Сигурно сър отново е по света и у нас и тя е сама с децата.
Слънчо се показа, ще бъде хубав есенен ден. Желая ви добро настроение и спорна работа.


. Та можем да ползваме темата като хронология на живота ни в последните години.
?


