КАУФЛАНД - ЛЯТО 2025 - тема 77

  • 55 718
  • 723
# 405
Пратиха ми снимка на зеления боб..да не е суров Grinning
Виж целия пост
# 406
Много свеж и зелен вид има Grinning
Виж целия пост
# 407
Бурканът е от зелено стъкло и допълнително придава цвят и свежест. Взех 1 за проба, като го отворя ще споделя за качеството.
Виж целия пост
# 408
Подарявам купон за рожден ден за бонбоните с марката на Кауфланд. Валиден е до утре. Надявам се, че който го поиска ще го използва максимално добре. Simple Smile Новите купони вече са 30% за бонбони Линдт.

Подарен
Виж целия пост
# 409
Предлагам купон -2 лв. при покупки над 50 лв., валиден до днес.
Виж целия пост
# 410
Кой е най- добрия сладолед (и вид) в К-нд или Лидл...
Видях Нирвана на половин цена, сега ще видя този имат ли го.
Без опаковки от 800мл+
Пп. Както и крекери, що годе не вредни. (Редувам с оризови)
Виж целия пост
# 411

Този ми харесва, има няколко вида. 5.99 лв мисля са тази година.
Виж целия пост
# 412
Много евтино днес. Домати по 2.49, краставици по 2.29, грозде черно, по 2.99. И хора почти нямаше, доволна съм.
Само една госпожа ме подразни, но не ми се занимаваше да си вдигам нервите сутринта, държа да отбележа, че не беше пенсионерка. Поне 20 домата прехвърли, като тези, които не одобри, ги хвърляше обратно със сила и звук в касетката. Още двама с подобни действия и ще отидат в коша. Ей такива трябва да ходят на пазара, там да не им дават да пипат и каквото им сложат, това да купят.
Виж целия пост
# 413
Aз в петък купих броколи 500 грама по 29 ст. Хубави и зелени на цвят (макар че в едното кашонче имаше и пожълтели). А няколко дни по-рано чери домати по 60 ст./кг и пак си подбрах хубави. Краставиците също много хубави бяха.
Разбирам човек да си подбира, но не и да мачка или хвърля плодове и зеленчуци. И мен много ме дразнят такива хора, а още повече когато забиват със сила пръст в авокадо и натискат...🤐
Виж целия пост
# 414
Здравейте!
За първи път пиша в темата. Може ли мнение за този еър фрайър ?
Виж целия пост
# 415
Виждала съм подобен в Лидл. Много е мъничък.
Виж целия пост
# 416
Виждала съм подобен в Лидл. Много е мъничък.

Благодаря!
Виж целия пост
# 417
Кой е най- добрия сладолед (и вид) в К-нд или Лидл...
Видях Нирвана на половин цена, сега ще видя този имат ли го.
Без опаковки от 800мл+
Пп. Както и крекери, що годе не вредни. (Редувам с оризови)

И на дъщеря ми любимия. Но гледам катохе на промоция да взимам,че иначе цената е оле мале.
Виж целия пост
# 418
В Кауфланд ли го има този харесван сладолед?
Виж целия пост
# 419
Да. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия