КАУФЛАНД - ЛЯТО 2025 - тема 77

  • 55 742
  • 723
# 420
В Кауфланд ли го има този харесван сладолед?

Има. Вчера го гледах. Беше намален на 10.99 сякаш.
Виж целия пост
# 421
Ако някой има нужда от малки пакетчета мокри кърпички, в момента 2 на цената на 1 пакет са моите любими кърпички.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 422
Имате ли проблем с приложението? Страниците, които са за всички се отварят, но искам да отворя профила си и да погледна електронните бележки. Стои ми бял екран и не се зарежда нищо.
Виж целия пост
# 423
Аз нямам проблем, всички бележки са видими.
Виж целия пост
# 424
И моите са видими.
От утре има купон с точки за 15% на всички ядки К класик.
Виж целия пост
# 425
Моят купон за ядки на К. е от днес.Simple Smile

Виж целия пост
# 426
Купих от хваления сладолед. Много е сладък и усещам някакво нишесте.... Може и да бъркам, но няма да повторя покупката.
Служителите бяха с бели памучни блузи с бродерия български мотиви. Много ми харесаха.
Виж целия пост
# 427
Има кампания на Брей, затова са с нови униформи.
 В приложението може да участваме за подаръчна кошница.
Виж целия пост
# 428
Много вкусни, свежи и хрупкави късоплодни краставици взех днес по 99 ст./кг.
Също и от серията за барбекю намален капак за бургери и два гъвкави метални шиша за шишчета от месо и/или зеленчуци (във фраера ще ги ползвам вместо досегашните бамбукови шишчета).
Почти бях сигурна, че тази седмица в Кауфланд или Лидъл има кора с 30 яйца Л за около 11 лева. За миналата седмица ли е било?!🤔🤔
Виж целия пост
# 429
За събота и неделя в Лидл беше.
Виж целия пост
# 430
От Кауфланд миналата седмица купих по 3,79, по 10.
Виж целия пост
# 431
Уредите дето са ги пуснали Берлингер дали си струват или са слабички?
Виж целия пост
# 432
Привет , хора! Някой купи ли си месомелачката на BERLINGER HAUS , да сподели как се справя с мелене на месо?
Виж целия пост
# 433
Пробвах този десерт с извара
Скрит текст:
, който се предполага да прилича или да е сходен на този от Л..ъл.
Обичам кокос и такъв вид пробвах, но не ми хареса - някакси е мазен и в устата ти остават 1-2 кокосови стърготини, от които следва да разбереш, че ядеш нещо с кокос. На Л...ъл са по-хубави десертите с извара.
Ще пробвам и другите видове, може пък само кокоса да не ми хареса.
Виж целия пост
# 434
Новата брошура🔮
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия