Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 73

  • 58 510
  • 566
# 525
Благодаря, но аз не търся автобронзант.
Виж целия пост
# 526
Здравейте, някой има ли впечатление от този серум с ниацинамид на Lidl
Виж целия пост
# 527
Страхотен е серумът. Много бързо и леко попива, изглажда кожата отлично. Добра база за крем. Аз го ползвам със слънцезащита отгоре в този сезон. Не отстъпва по нищо на в пъти по-скъпи продукти.
Виж целия пост
# 528
Благодаря за отзива, имам го едва от вчера, но веднага ми допадна и на мен, надявам се да има скоро и видим резултат, въпреки че ниацинамидът в състава е само 5 %.
Виж целия пост
# 529
Някой използвал ли е козметика на гръцка марка garden да даде мнение?
Виж целия пост
# 530
Аз бях взела мини червило и един молив за устни, молива още ползвам, червилото беше мъничко и поизсъхна и го хвърлих. Доволна бях. Друго не съм ползвала
Виж целия пост
# 531
И аз споделям отлични отзиви за серумът Лидл . Страхотен е. Видимо лицето е загладено , порите по-свити. Като цяло ми се отразява много добре. Същото мога да кажа и за измивния гел с киселини .
Виж целия пост
# 532
Здравейте,
Някой използвам ли е  кристалите за коса Visage olive macadamia?Интересува ме дали са подходящи за фин косъм.
Виж целия пост
# 533
Аз бях взела, но не бях уау впечатлена. Повече ползвам олиото на елсев. Една малка помпа вечер е супер. Както и това на лидъл, ама някои казват, че им утежнява. Моята коса е с мнооого фин косъм и нямам проблеми с тях, повечето пъти елсев слагам вечер, а сиен когато имам нужда от допълнителна хидратация денем.
Също съм доволна и от аргановата ампула на Хаск. За доста време ми стига, малка е, но икономична. Поне месец редовна употреба
Виж целия пост
# 534
И аз споделям отлични отзиви за серумът Лидл . Страхотен е. Видимо лицето е загладено , порите по-свити. Като цяло ми се отразява много добре. Същото мога да кажа и за измивния гел с киселини .
не е е пост.асортимент, нали?
Виж целия пост
# 535
Здравейте,
Някой използвам ли е  кристалите за коса Visage olive macadamia?Интересува ме дали са подходящи за фин косъм.

Ако сте с фин косъм,както аз изобщо не ви трябват нито кристали,нито масла без отмиване.
Виж целия пост
# 536
Глупости. Нали това обяснявам😀 с много фин косъм съм и кремовете на мен ми утежняват, а с масла е чудесна. Нека пробва, ще прецени. Просто  важно е количеството.
Виж целия пост
# 537
Тези кристали и аз съм ги взимала ,не видях никакъв ефект.
Виж целия пост
# 538
То зависи и какъв ефект се търси. Аз си слагам вечер предимно маслата, преди лягане, за да се "запечата" косъма, да няма толкова триене, заглажда и хидратира. При вече увредена коса освен ножица и евентуално маската к18 аз друго не знам. Така че зависи каква е целта и състоянието на косата.
Виж целия пост
# 539
То зависи и какъв ефект се търси. Аз си слагам вечер предимно маслата, преди лягане, за да се "запечата" косъма, да няма толкова триене, заглажда и хидратира. При вече увредена коса освен ножица и евентуално маската к18 аз друго не знам. Така че зависи каква е целта и състоянието на косата.
Олаплекс също намалява вече налични щети по косата, но и те не са точно за в тема за евтина козметика. Не е нужна цялата серия, те я направиха огромна и тяхната... Примерно само Олаплекс 3 преди миене веднъж в седмицата си е много добре.
Но за мен масло/кристали са съвсем различин продукт от такъв за поправяне на щети, те просто за различни неща служат.
На тънка или не много гъста коса просто се внимава с количеството, повече отколкото ако не е такава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия