Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 73

  • 58 509
  • 566
# 555
Виж целия пост
# 556
Да, за това олио питах и аз. Иначе коприната на Биосилк много ми допада. Но съм пробвала само на мокра коса след измиване.
Виж целия пост
# 557
Аз не слагам олио преди сушене или термообработка, винаги на суха коса слагам и преди лягане предимно.
Като термозащита или финиш слагам на влажна коса кремове и спрейове.
Виж целия пост
# 558
Това олио мирише брутално яко! Аз си мачкам къдриците с него.
Виж целия пост
# 559
Аз на моята слагам символично количество само в краищата и за мен е по-удобно докато не е напълно суха. Искам го да се разнесе максимално а не да попие в малка част от косата. Аз буквално разтърквам малко между дланите си да ги омасля леко и минавам с тях по косата, повече от това наведнъж не. Но това е за моята коса - супер тънка и мека и мноооого лесно се прекалява с продукти. Ако реша винаги мога да добавя още малко по същия начин, макар че радко се налага.
Виж целия пост
# 560
На мен пък на Биосилк коприната ми се струваше много силиконова, а се подлъгах да купя голяма разфасовка. Бяха ми пратили мостра от някаква друга коприна за коса, полска ли, чешка ли беше, неизвестна за мен марка, много повече ми хареса. Не си я поръчах тогава, защото не беше скъпа и не стигаше за безплатна доставка, но сега само да се сетя как се казваше, ще си я взема. Аз съм с гъста коса с дебел косъм, тази коприна беше течна, по-течна от Биосилк, но направо преструктурираше косъма и го правеше копринен.
Виж целия пост
# 561
Здравейте, имате ли препоръка за олио, за лице? По-евтинко.
Целта ми е да го ползвам за ежедневен масаж с Гуа Ша. Нямам нищо подобно, а си закупих камъка и ми трябва олио, но все пак нещо което не е някакъв боклук Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Уу, виж на Инофарм с вечерна иглика и шипка. Много е нежно олиото, много приятно хидратира и няма нужда да слагаш постоянно, в процеса на масажи.
Виж целия пост
# 563
Здравейте, имате ли препоръка за олио, за лице? По-евтинко.
Целта ми е да го ползвам за ежедневен масаж с Гуа Ша. Нямам нищо подобно, а си закупих камъка и ми трябва олио, но все пак нещо което не е някакъв боклук Simple Smile

Аз ползвам заедно с хидратиращият крем по 1-3 капки според зависи колко ми е суха кожата, от маслата на Alteya Organics. Ако не търсиш някакви смеси или нещо фенси според мен вършат работа. В случая имам масло от жожоба и нямам оплаквания. Има различни видове масла и можеш да подбереш според типа кожа и проблеми, които имаш. Предлагат се в DM.
Виж целия пост
# 564
Маслата от шипка и нар са елексир за лицето.
Виж целия пост
# 565
Идвам да похваля спрея за лесно разресване на ДМ. Моята коса без такъв продукт няма шанс да я среша. По принцип ползвам друг, но преди няколо дни нещо ме бутна да го купя. доволна съм.

https://www.dm-drogeriemarkt.bg/applink/p/d/1457647/balea-sprey- … pdsteilen.laufend
Виж целия пост
# 566
Идвам да похваля спрея за лесно разресване на ДМ. Моята коса без такъв продукт няма шанс да я среша. По принцип ползвам друг, но преди няколо дни нещо ме бутна да го купя. доволна съм.

https://www.dm-drogeriemarkt.bg/applink/p/d/1457647/balea-sprey- … pdsteilen.laufend
аз имам едно сиво шише...никва работа не върши.

Кои са маслата? Има ли в ДМ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия