Лятото е радост голяма: носи вест, че ще ставам мама. ~бебеправене 622~

  • 34 655
  • 787
# 210
Ъпдейтвам с нищо кой знае какво - видяхме се на CD4 с доктора, влязох с вратата, че повече стимулации няма да правя, правим една пункция на тотално девствен, натурален, холистичен, естествен цикъл, каза “добре, нека видим все пак какво имаме днес - три чудесни фоликула, еднакви по размер, 11мм, нека модифицираме малко нещата, защото само с 1 яйцеклетка е рисково, поне да са 2. Три дни на летрозол и петък ще ги видим пак.”
Туй то. И аман.

ПС. Шефката ми, която граничи с рядък вид малоумие ми предложи да ми плаща за психотерапевт, вместо да измислим някаква по-сочна бонусна програма за предаден проект, тъй като споделих, че правим пореден цикъл.
Шефке, ако четеш, тая чанта Луи Вютон да ти я насерат всички гарги у София.
Виж целия пост
# 211
Candy, Joy , ти прие ли тази изкушаваща оферта?
По повод летрозола, той прави ли изобщо нещо? Аз като го пих, си бях с един фоликул, както всеки месец. Според мен го изписват за плацебо ефект. И все пак, успех в създаването на качествена яйцеклетка този месец!
Виж целия пост
# 212
Кенди, стиснати палчета и успех!
Виж целия пост
# 213
Candy, Joy , ти прие ли тази изкушаваща оферта?
По повод летрозола, той прави ли изобщо нещо? Аз като го пих, си бях с един фоликул, както всеки месец. Според мен го изписват за плацебо ефект. И все пак, успех в създаването на качествена яйцеклетка този месец!
За летрозола не знам, никога не съм го пила. От кломифена имах 1407382902 дребни фоликула преди пункцията, но само 2 доминантни. Ще видим в петък. При всички положения първият шано цикъл с 5 дни на хапчета произведе най-съвършения резултат до момента.

Иначе тая оферта - аз помислих, че получава текущ инсулт тая жена, че дрънка такива глупости.
Виж целия пост
# 214
При наличие на антрални фоликули действа летрозола. Правила съм 3 равномерни с него. Но за инсе, та не знам дали е имало Я вътре.
Виж целия пост
# 215
Успех Канди !.
АА ще се оправиш.
Аз уж след 3 дни чакам мц .
Виж целия пост
# 216
Явно в различните месеци има различен ефект. Пила съм го декември, март и сега юли. Декември и март имах по 3 фоликула, домашни опити. Юли като го пих с цел инсе, нищо не стана. На 10 ден бяха малки по размер фоликулите.
Виж целия пост
# 217
А после след летрозола, предполагам има по 50-100 задържани фоликула? Аз поне правя поне по 1, независимо на какъв тип зоб съм.
Виж целия пост
# 218
Аз с летрозол имах един доминантен и един задържан следващ цикъл, който обаче по спомен бързо се оправи. Blush
Виж целия пост
# 219
Аз съм пила Летрозол. Нямах задържани фоликули .
Виж целия пост
# 220
Кенди, стискам палци, дано се получат нещата този месец и да няма задържани фоликули!
Ти на кой ден от цикъла ходи сега? В петък ли ще ти е пункцията? Всичко да мине леко! 🤗
Виж целия пост
# 221
Кенди, стискам палци, дано се получат нещата този месец и да няма задържани фоликули!
Ти на кой ден от цикъла ходи сега? В петък ли ще ти е пункцията? Всичко да мине леко! 🤗
Ден 4 от цикъла, Отъм, петък ще ме провери как съм и подозирам пункция неделя-понеделник.
Виж целия пост
# 222
При мен при два от приема му имах задържан, но пак е до организъм. Хем пих и Дуфастон предния месец и на 2 ден имах 25 мм задържан, но си пия Регулона и си свиркам. Сега ми цапа тъмно, ама пак си свиркам.
Виж целия пост
# 223
Имала съм няколко стимулации с Летрозол и никога не съм имала задържан фоликул.
Не пиша защото и при мен няма нищо интересно.
Позволявам си да дам съвет на Шанталчето: Пуснала си се по течението. ОК, ако стане, ако ли не пак ОК.
НО не позволявай вятъра да охлади отношенията с половинката.
Живота ми поднесе много уроци и съм се научила да ценя човека до мен. Знам какво имам ❤
Шанталче, преоткрий емоцията с твоя човек. Това ще ти донесе много и ще осмисли живота ти.
Виж целия пост
# 224
Цитат
Ден 4 от цикъла, Отъм, петък ще ме провери как съм и подозирам пункция неделя-понеделник.
Мерси, Кенди! Това е много интересно, не знаех, че се съобразяват и те приемат и уикенда, ако точно тогава се падне овулацията. Това е супер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия