Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 161 - август 2025 )

  • 110 868
  • 1 466
# 60
Отпечатването на кодовете е под всякаква критика.
Пепси са качили печелившите от първата седмица.
Виж целия пост
# 61
Потвърждавам и аз имейла от Нестле. Тъкмо го бях отписала и те днес писали, същия имейл  имам и аз. Явно имат проблем.
Виж целия пост
# 62
Минавам само телеграфската, да се запиша. Никъде не участвам (освен в Практикер) и от никъде нищо не чакам - нещо не могат да ме заинтригуват настоящите игри/награди
Виж целия пост
# 63
nikk, при мен излизат нормално....
Виж целия пост
# 64
nikk, при мен излизат нормално....

Редактиран е, преди изглеждаше по друг начин.
Виж целия пост
# 65
Тази работа някой знае ли каква е? 😊
Виж целия пост
# 66
Shell & 7Days

Виж целия пост
# 67
Тази работа някой знае ли каква е? 😊


Същото ми излезе във ФБ, само че за клиенти на Лидл. Съмнително ми се видя и не го отворих.
Виж целия пост
# 68
Това за Кауфланд като дадеш на регистрация, какво ти отваря?
Виж целия пост
# 69
За мен започва август много добре-уикенд на морето следващата седмица 🏖Връща ми се вярата, че не всички игри в ИГ са нагласени🤩Весело лято желая на всички!
Виж целия пост
# 70
Кодовете от капачките на стъклените бутилки на Кока Кола къде се регистрират?
Виж целия пост
# 71
Никъде, само хартиените етикети.
Виж целия пост
# 72
Кодовете от капачките на стъклените бутилки на Кока Кола къде се регистрират?
Никъде и за никоя игра  не важат
това си било тяхна вътрешна маркировка
това написаха в една от предните теми.
Виж целия пост
# 73
Вероятно е реклама, която ще Ви препрати да се регистрирате в Talk, Daedalus или друга платформа за попълване на анкети.
Тази работа някой знае ли каква е? 😊


Същото ми излезе във ФБ, само че за клиенти на Лидл. Съмнително ми се видя и не го отворих.
Виж целия пост
# 74
Пандишпан, балканско имаше в Лидл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия