Кралски работи и клюки - август 2025

  • 77 322
  • 1 050
# 450
Имам такива тави и в тях стават най-вкусните курабийки. А, да, не са мръсни Simple Smile

Колко непринуден кадър с гъсеничката в чинията.
На фона на всички видеа, снимки, текст, които се генерират с изкуствен интелект,  това, за което си личи, че е автентично е (и ще става) все по-ценно.
Да им имам непринуденото… 😄 За мен си е мизерно и гнусно. Не бих яла никога от поднос, до които лази подобно същество, предполагам и много други са като мен.
А това ли трябва да е маркетинговия номер на уж луксозен бранд?
Виж целия пост
# 451
Това не е маркерингов номер на голям бранд, не ги бъркайте нещата. На никого не рекламират бисквитки с гъсенички.
Това е трейлър на лайфстайл предаване, което е снимано навън, където, о, не, има и други живи същества освен човеци.
Но пък небивалият интерес към трейлъра на Меган отново е показателен, а самият трейлър е и доста по-непринуден и летен.
Виж целия пост
# 452
Това беше качено в страницата на As ever, а не в личната на Меган. Рекламира точно бранда, а не предаването ѝ.

А трейлъра на предаването не е изобщо с добри показатели и коментари.
За 48 часа промото в акаунта на Нетфликс в IG има 1 300 000 гледания и едва 28 000 харесвания. NETFLIX в IG имат 37 800 000 последователи.
Виж целия пост
# 453
Е, защо не започна с това, което си искала да споделиш от самото начало, че трейлърът не бил с добри показатели, ами така заобиколно Simple Smile

Въз основа на тайминга на двете клипчета, някъде ми попадна сравнение на гледанията в ютуб. Разликата беше в доста пъти в полза на трейлъра. Но ти се доверявам, че няма интерес към него.
Виж целия пост
# 454
Личи си кой не яде на открито Simple Smile

На мен Раджва ми прилича на Рания, явно има истина когато казват, че мъжете се женят за жени, които им приличат на майките им.
Виж целия пост
# 455
Според мен Меган нарочно качва снимки на ужасно мръсни тави, защото само така ще се говори за нея, хората ще я обсъждат и ще се пишат статии за нея. Ето само тук 2 страници в защита на мърлявата тава. Ако кадърът беше с чиста, а не мърлява посуда, никой никога нямаше да го коментира.

Не е лесна нейната - интересна е само, ако има скандал около нея. Шоубизнес, няма друг избор.

п.с. @Ули, бъркаш, явно не си гледала трейлъра, защото тази тава е снимка, качена от Меган в инстаграм.
https://www.instagram.com/p/DNTl7BpSEK1/
Виж целия пост
# 456
Интересно, какъв вид имат вашите посуди след като сготвите в тях и ги извадите от фурната. Дали магазинен 🙂
Нищо му няма на нагара, отмива се после. А и никой не облизва тавата все пак.

Какво става с VJ day? Наистина ли някои ще се ограничат само с публикуването на две изречения и инициалите си под тях, за разлика от възрастните си роднини, активно ангажирани с различни прояви и появи през целия ден! Много неуважително. И към събитието, и към участниците, и към роднините, и към цялата нация.

По повод на доведените деца на Ан, вариантите не са много. Или съзнателно са крити досега или новите "сиви костюми", както ги наричаше Даяна, са много некадърни. И в двата случая нещата определено са зле.
Виж целия пост
# 457
Това е използвана тава, както знае всеки, пекъл нещо.

 Ако блестеше чисто нова, щяхте да кажете, че е постановка, фалшиви курабии, или кой знае какво, така че угодия няма, ясно е предварително, ама е малко смешно, особено с опита да се уязвят и потребителите на тема хигиена на тави.
Виж целия пост
# 458
Как става тоя нагар по високата част на тавата, като в нея се пекат сладки върху хартия (която много очевидно е сменена смед печенето) и няма нищо, което да пръска там... Ама декорираната тава да е проблема...

Отворих профила и има една снимка, която страшно много ме смути
Thinking
Скрит текст:

много се намалява качеството, ето линк https://www.instagram.com/p/DLnWg5oyd6P/
Пръстените с диамантени не предполагат ровене в пръстта, че това между китката и гривната да е нацапано Rolling Eyes
Скрит текст:
прилича ми на синина от травма или спукана вена, но мястото е много необичайно за второто...
Силно гримирана, а устните бледи и нацепени...
И спрямо всички други добре режисирани и нагласени снимки тази стои... странно Thinking

ПП: човек като аранжира сладките с цветенца и листенца, очевидно не са в горещата тава, току що печени... а и ако са в тавата, не им подменя хартията преди снимка Thinking
Виж целия пост
# 459
Ще трябва и ти да направиш червен кръг със сочещ към мястото пръст, защото аз изобщо не виждам за какво говориш. Кое място е нацапано/ударено и къде?

Иначе сме виждали ровене в пръстта с пръстени наскоро.
Виж целия пост
# 460
Една китка с гривна се вижда, не е трудно да се види "между китката и гривната".
Скрит текст:

ето го изрязано мястото "между китката и гривната", китката е отгоре, гривната е отдолу...
Китката е очевидно чиста, а с пръстените не се предполага "ровене" в пръстта, че да се стигне чак до толкова високо да се накаля. (пръстените, гривната... пръстите и китката не са кални...)
Има разлика между наместване на рокра пръст и ровене и каляне, все пак.

ПП: Редактирах с още едно изрязване, защото очевидно мнооооого трудно се установява кое е мястото между китката и гривната... как сянката на гривната? Тя нагоре ли се качва тази сянка?

ПП2: Очевидно не е мръсна, очевидно не е кална... По-тъмна е и не ми харесва (притеснителен ми е) начина по който ми изглежда по-тъмното... Така по-ясно ли е? Спрямо всички други изпипани снимки... нещо не (ми) е наред в това, което виждам...
Виж целия пост
# 461
Сянката, която хвърля гривната ли имаш предвид? Аз мръсно не виждам, а не ми чак толкова важно да видя, че са отварям лаптоп. И на теб ще се доверя, че е окаляна до ушите Меган.

Обаче трябва да призная, че моментът с пускането на видеото за лятото е подбран идеално.  Никой никакво внимание не му обърна Simple Smile
Виж целия пост
# 462
Крал Чарлз и кралица Камила пристигат на възпоменателната служба в чест на 80-годишнината от Деня на победата в Джърси в Националния мемориален дендрариум в Стафордшир. На снимката са с националния президент на Кралския британски легион, вицеадмирал Пол Бенет, и министър-председателя Киър Стармър.



Какво става с VJ day? Наистина ли някои ще се ограничат само с публикуването на две изречения и инициалите си под тях, за разлика от възрастните си роднини, активно ангажирани с различни прояви и появи през целия ден! Много неуважително. И към събитието, и към участниците, и към роднините, и към цялата нация.
Сигурно Ан и тя ще е много неуважителна и две изречения даже не пусна днес.. 🤣 Има си кралски двор и правителство да преценяват кой, кога ще се появи на ангажименти и това не е БГ Мама, че да им оправдае заяждането, защото техните идоли от 40 дни са на почивка. 🙂
Виж целия пост
# 463
Радващо е, че всички изяви на Меган се следят толкова внимателно и отдадено 🙂
Определено е интересна жената, заслужава го.
Виж целия пост
# 464
Арт инсталацията на Мегън може да е  художествено хрумване, но  е прекалила с автентичността . Нито да ти се дояде, нито да ти се гледа. Освен ако не ти пука за хигиената, разбира се, или не си веган от нов тип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия